Zlecam transport drzwi inwentarskich od producenta

 

Znalazłem bardzo taniego producenta różnych drzwi, który ma swoją siedzibę na drugim końcu kraju. Mimo odległości się opłaca ten zakup, ponieważ jest tanio. Transport muszę załatwić na własną rękę i zacząłem szukać jakiegoś taniego rozwiązania.

Transport z drzwiami inwentarskimi był bardzo tani

drzwi inwentarskie producentMimo, że te drzwi inwentarskie producent ma dość tanio to na transporcie również chcę zaoszczędzić. Dzięki temu będę miał więcej środków na wyposażenie a teraz jest przebudowa w firmie i pieniądze są bardzo potrzebne. Skontaktowałem się z kilkoma firmami przewozowymi i zorientowałem jakie są koszty. Jedna z firm nie dość, że miała wolny termin to na dodatek szalenie tanie usługi. Wiem, że te drzwi inwentarskie producent ma już dla mnie przygotowane do transportu, ponieważ złożyłem zamówienie. Teraz tylko wystarczy zorganizować transport i temat załatwiony. Zdecydowałem się na przewoźnika, który świadczył najtańsze usługi na rynku i poprosiłem o pilną dostawę. Jeszcze tego samego dnia kierowca ma udać się po moje zamówione drzwi a dostawa będzie już następnego dnia roboczego. Taka forma współpracy zdecydowanie mi odpowiadała i byłem z tego zadowolony. Po wykonanej usłudze dostanę fakturę, z której się rozliczę. Następnego dnia drzwi inwentarskie dotarły do mojej firmy. Mój pracownik od razu zabrał się za ich montaż. Wszystko poszło dość sprawnie i na czas. Taka współpraca bardzo mi odpowiada i na pewno jak będzie w przyszłości potrzeba to się odezwę do tego producenta. Wszystko wyszło bardzo tanio.

Z tym producentem to jeszcze wielokrotnie robiłem interesy i nawet dostałem kilka razy rabat. Z usług transportowych także korzystam cały czas, ponieważ są tani i dostarczają wszystko na czas. Takich kontrahentów cenię sobie najbardziej.