Zlecam świąteczne pranie wykładzin

Moja willa jest ogromna i muszę zatrudniać pracowników do obsługi. Mam kucharkę, sprzątaczkę oraz ogrodnika. Niebawem zbliżają się święta Bożego Narodzenia i uznałam, że przyda się generalne sprzątanie.

Pranie wykładzin wykonywane przez doświadczoną osobę

pranie wykładzinW holu mam meble tapicerowane, na których spoczywają oczekujący na wizytę gości. Konieczne jest czyszczenie tapicerki, ponieważ to są dość jasne meble, które szybko się brudzą. Już w zeszłym roku wynajęłam firmę sprzątającą z Warszawy, która wykonała dla mnie pranie tapicerki i byłam z nich zadowolona. Zadzwonię tam i poproszę o czyszczenie dywanów przed świętami. Moja sprzątaczka nie zajmuje się takimi sprawami a skuteczne pranie wykładzin w Warszawie nie należy do jej obowiązków, dlatego raz do roku zatrudniam profesjonalną firmę sprzątającą. Właściciel tej firmy od razu mnie rozpoznał i bardzo chętnie przyjął moją ofertę współpracy. Wykonają dla mnie pranie dywanów we wszystkich salonach. Mam bardzo drogie dywany i wykładziny, dlatego zależy mi, aby preparaty, którymi wykonają czyszczenie dywanów były najlepsze. Zapewne tak jak ostatnio otrzymam informacje o atestach czy certyfikatach tych produktów. Firma sprzątająca ma wykonać u mnie czyszczenie tapicerki na tydzień przed świętami. Pranie dywanów ma się odbyć w tym samym czasie. Idealnie mi to odpowiada, gdyż po wszystkim będę mogła spokojnie zająć się organizowaniem potraf na kolację wigilijną. Mój kucharz to bardzo rzetelny człowiek i każdego roku omawiamy szczegółowo menu dla gości. Oczywiście pracownicy firmy sprzątającej pojawili się o czasie i od razu zabrali się za czyszczenie tapicerki.

Postanowiłam w tym czasie wybrać się na zakupy, ponieważ nie lubię takiego harmidru. Kiedy już wrócę do siebie, to wszystko już będzie zrobione i będę mogła się z nimi rozliczyć za wykonaną pracę.