Zatrudniłam się u kolegi, który prowadzi sklep internetowy

Pracuję u mojego kolegi. Jestem mu wdzięczna, że o mnie pomyślał jak rozkręcał swój biznes. Marcel jest moim przyjaciele do małego. Mieszkaliśmy kiedyś razem w jednym bloku i dlatego mamy ze sobą bardzo dobre relacje.

Przyjmuję zamówienia na ogrzewanie

Mój przyjaciel prowadzi sklep internetowy od wielu lat. Przez wiele lat sam prowadził firmę ale ostatnio ma bardzo wiele zleceń dlatego szukał kogoś do pomocy. W dzisiejszych czasach w cale nie jest tak łatwo znaleźć dobrego pracownika. Pomyślał o mnie bo mado mnie pełne zaufanie. Ja akurat jestem po urlopie macierzyńskim i planowałam się rozejrzeć na czymś ciekawym w naszym mieście. Tanie ogrzewanie na podczerwień w sklepie internetowym to na pewno będzie dobry wybór. Marcel mówił, że ma wiele zamówień więc gwarantuje mi pewną pracę. Chce mnie zatrudnić na umowę o prace. Mój maluszek za dwa lata pójdzie do przedszkola a kiedy podejmę pracę mama pomoże mi w opiece w trakcie mojej nieobecności. Ja miałabym realizować wszystkie zamówienie i pilnować żeby się dobrze doręczały. Miałabym telefoniczny lub mailowy kontakt z klientem. Nie mam z tym żadnego problemu bo jestem osobą otwarta. Lubię kontakt z ludźmi i na pewno się w tym odnajdę. Znam się także na komputerach inie powinnam mieć żadnego problemu z jego obsługa. Marcel ma mnie we wszystko wprowadzić. Pokaże mi stronę firmową, na której są zgłaszane zamówienia. Przez miesiąc będzie ze mną siedział i pomagał w każdej sprawie.

Przyjęłam jego propozycję. Wiem, że ogrzewanie na podczerwień jest chętnie wybierane przez klientów. Doceniają oni łatwy montaż a także przystępną cenę, za którą można je kupić. Od miesiąca sama wykonuję wszystkie obowiązki zawodowe. Marcel jest ze mnie dumny i nawet dał mi podwyżkę widząc dobre efekty mojej pracy.