Zastosowanie słupków z taśmą

W dużych sklepach bardzo często konieczne jest zamknięcie danej ich części z użytku na przykład w celu rozłożenia dostarczonego towaru. W takiej sytuacji konieczne jest użycie specjalnych elementów dzięki, którym możliwe jest takie właśnie odgradzanie przestrzeni. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są specjalne słupki posiadające odpowiednie elementy oraz parametry umożliwiające ich proste rozstawienie czy przeniesienie w inne miejsce.

Szybkie rozstawianie – odpowiednie słupki

słupki z taśmąJeśli chcemy wydzielić daną część przestrzeni musimy pomyśleć o zastosowaniu odpowiednich elementów, które nam to umożliwią. Takie bariery powinny umożliwiać przede wszystkim szybki ich montaż oraz łatwe przenoszenie dzięki czemu ustawienie w nowym miejscu nie zajmie dużo czasu a także nie będzie wymagał używania specjalnych narzędzi. Najlepszym rozwiązaniem okażą się słupki z taśmą są one zazwyczaj nie wysokie co pozwala na ich użycie w dowolnym miejscu oraz łatwe przenoszenie. Składają się one z podstawy zapewniającej im stabilność oraz tyczki zakończonej urządzeniem do zwijania taśmy a także specjalnych zaczepów umożliwiających jej przymocowanie do innego słupka. Dużą ich zaletą jest również niewielka waga umożliwiająca bezproblemowe przenoszenie w dowolne miejsce. Są one także odpowiednio oznaczone kolorami ostrzegawczymi co sprawia, iż są widoczne nawet z dużych odległości. Takie słupki są dostępne w hurtowniach bhp gdzie znajdziemy ich szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. Dzięki słupkom oddzielimy wyznaczoną część przestrzeni przed dostępem osób nieuprawnionych.

Jak zatem widać wydzielenie danej powierzchni wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań umożliwiających szybkie ustawienie takiej bariery. Opisane rozwiązanie pozwala na szybkie a przede wszystkim łatwe ustawianie przegród.