Zaproszenie z okazji chrztu

Od paru miesięcy jestem mamą. Wraz z mężem czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Nasza córka daje nam bardzo dużo radości. Jako że jesteśmy ludźmi wierzącymi, bardzo ważny jest dla nas chrzest święty. Zaczęliśmy więc powoli organizować to wydarzenie. Chcieliśmy, by towarzyszyli nam w tym ważnym momencie bliskie nam osoby, dlatego postanowiłam kupić na tę okoliczność specjalne zaproszenia.

Jak zaprosić gości na chrzest dziecka?

zaproszenia na chrzestPojawienie się na świecie naszej córki, bardzo zmieniło życie moje i mojego męża. Właściwie wszystko podporządkowaliśmy tej małej istotce, niezwykle ciesząc się z jej obecności. Obydwoje jesteśmy też ludźmi wierzącymi, dlatego po paru miesiącach życia naszej córeczki postanowiliśmy zorganizować chrzest święty. Chcieliśmy, by na mszy i małym przyjęciu towarzyszyły nam bliskie nam osoby. Dlatego też stwierdziłam, że najmilej i najwygodniej będzie wysłać im specjalne zaproszenia na chrzest. Weszłam więc w przeglądarkę internetową, by zakupić takowe zaproszenia. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana. Nie było to proste zadanie, ponieważ sklep internetowy, który wybrałam, cechował się bardzo bogatym asortymentem zaproszeń na chrzest. W końcu jednak zdecydowałam się na konkretny wariant. Nie mogłam doczekać się wizyty kuriera, który miał dostarczyć mi te zaproszenia. Bardzo się cieszyłam, że sprawy potoczyły się właśnie tak, a nie inaczej.

Kiedy kurier dostarczył zakupione zaproszenia na chrzest, byłam bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Zaproszenia były nie tylko bardzo ładne, ale i bardzo solidnie wykonane. Nie czekając dłużej, wypisałam je do konkretnych adresatów i pobiegłam na pocztę, by je wysłać. Razem z mężem nie mogliśmy już doczekać się tego wielkiego dnia w życiu duchowym naszej córci.