Zamówiłam ławki parkowe

Pracuję w urzędzie miasta i jestem właśnie w trakcie szykowania projektu na park w naszej okolicy. Park nie był odnawiany od wielu lat. Występują w nim stare ławki i kosze na śmieci a także sporo terenu, który można by lepiej zagospodarować na potrzeby rodzin z dziećmi.

Szukam producenta ławek parkowych

ławka parkowa betonowaPostanowiłam rozpocząć szukanie ławek parkowych. Ławka parkowa betonowa jest bardzo ważnym elementem parku, który znajduje się niedaleko mojej pracy. Kiedy pogoda dopisuje widzę, że w parku jest sporo osób ale ławki, które się w nim znajdują nie są najlepszej jakości. Ławka parkowa betonowa jest solidna i na pewno spodoba się odwiedzającym. Ławek musi być sporo żeby jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Ławki betonowe muszą być solidne i dobrze wykonane. Zależy mi na współpracy z dobrym producentem, który mnie nie zawiedzie a swoją pracę wykona porządnie. Ławki parkowe, które do tej pory oglądałam były w przystępnych cenach i postanowiłam umówić się na spotkania z przedstawicielami trzech firm. Ustaliłam z każdym przedstawicielem inny termin żeby jak najlepiej wszystko zgrać i ustalić szczegóły. Na szczęście rozmowy, na które się umówiłam były owocne i udało mi się podpisać ostateczną umowę z producentem, którego ławki parkowe najbardziej mi się spodobały. Jestem zadowolona bo coraz więcej mam już załatwione. Kosze na śmieci mam już także zamówione. Teraz decyduję się na plac zabaw, który ma być kolorowy.

Okazało się, że żona producenta ławek parkowych pracuje w firmie, która przygotowuje na zamówienie place zabaw. Poprosiłam o namiary i na pewno skorzystam z  polecenia. Zależy mi na kimś sprawdzonym. bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze a plac zabaw musi posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty. Ławki parkowe powoli pojawiają się w parku. Słyszałam już wiele pochwał.