Zakładam klientowi ogród

Przez wiele lat pracowałam w kwiaciarni. Nie miałam tam możliwości na rozwój i zrezygnowałam z tej pracy. Teraz mam własną firmę i projektuję oraz zakładam ogrody. Zatrudniam Andrzeja, który wykonuje te najcięższe prace i świetnie się dogadujemy.

Klient jest zadowolony z ogrodu, który mu założyłam

zakładanie ogrodów śląskOdzywają się do mnie różni klienci. Jedni chcą, ażebym im zaprojektowała jakiś ogród a inni proszą o jego założenie. Często dostaję wolną rękę w działaniu co jest dla mnie wygodne. Mojego obecnego klienta interesowało zakładanie ogrodów śląsk i z takim zleceniem do mnie przyszedł. Miał kilka pomysłów, których niestety nie dało się zrealizować, ponieważ ogród jest za mały. Obiecałam, że wymyślę coś praktycznego i się do niego odezwę. Zajęło mi to kilka dni. Klient był zadowolony i mogliśmy wziąć się z Andrzejem do pracy. Jeżeli chodzi o zakładanie ogrodów śląsk to Andrzej jest pomocny. Często też ma bardzo ciekawe pomysły, które również biorę pod uwagę. To bardzo kreatywny człowiek i dlatego tak dobrze nam się pracuje. Wiedziałam, że tym razem będzie tak samo. U klienta na miejscu sprawdziłam dokładnie czym należy się w pierwszej kolejności zająć i Andrzej od razu wziął się do roboty. Ja również ciężko pracowałam i przyznam, że nieco się zmęczyłam. W przerwie pojechałam do sklepu po sadzonki. Miałam mnóstwo pomysłów na piękne kwiaty a Andrzej w tym czasie miał zawiesić hamak. Zdecydowałam, że z palet wykonamy stolik i siedzenie. To idealne rozwiązanie do ogrodu i klient był z tego zadowolony.

Z Andrzejem postanowiłam wejść w spółkę. Pracuje bardzo ciężko i zapracował sobie na taką możliwość. Dzięki temu będzie zarabiał więcej i poczuje się doceniony. Lubimy się i bez niego na pewno bym sobie sama nie poradziła z tym wszystkim.