świeczki zapachowe yankee candle

Jak zadbać o świeczki zapachowe yankee candle ?

Wiele osób, które bardzo kochają świeczki zastanawiają się jak dobrze o nie zadbać, by móc się cieszyć ich blaskiem i pięknym kolorem. Jedni uważają, że to przesada ponieważ świece zapachowe należy po prostu odpalić i cieszyć się zapachem. Jednak jest to proces nieco bardziej złożony.

Jakie są świeczki zapachowe yankee candle?

świeczki zapachowe yankee candlePrzede wszystkim dlatego, że gdy świeczka stoi bez opakowania na półce narażona jest na kontakt z kurzem. Kurz jako zabrudzenie sprawia, że zmienia się zapach i jest on dużo mniej atrakcyjny. Wiele osób skarży się, że świeczki zapachowe firmy yankee candle mają bardzo słaby knot. Jest to także kolejna bzdura, ponieważ knot po każdym spaleniu należy systematycznie podcinać. Im dłużej palimy takie świeczki i nie obcinamy knota tym bardziej podatny jest on na upadek i zatopienie takiego knota. Nie pal także świeczki „na siłę”. Jeżeli zostało Ci trochę na dnie nie rozpalaj tego i nie traktuj zapałkami. Zdecydowanie lepiej jest to porozcinać nożykiem i wykonać woski zapachowe. Dzięki temu na swoim kominku będziesz miała niezwykłą woń taką, która jest identyczna jak świeczka. Gdy zapalisz świeczkę nigdy nie zostawiaj jej bez nadzoru. Postawić musisz ją na powierzchni, która nie powinna się palić. Jeżeli w okolicy będą kule do kąpieli istnieje realne zagrożenie pożarem. Niewiele osób wie, że odpowiednie rozpalenie świeczek rzutuje na ich dalsze działanie.

Płynny wosk powinien pokryć całą świecę. Jeżeli dzieje się inaczej to możemy być pewni tego, że zrobi się tak zwany świeczkowy tunel. Jest to realne zagrożenie ku temu, aby knot się zatopił i się tą świeczką już nie ucieszymy.