Wysokiej jakości wagi CAS

CAS jest międzynarodową firmą, która została założona w 1983 roku w Korei Południowej i od tamtej chwili rozszerza sukcesywnie swoją działalność na wiele rejonów świata. Firma ta zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz serwisem sprzętu elektronicznego stanowiącego wyposażenie sklepów lub lokalów gastronomicznych, przede wszystkim skupiając się na wagach.

Na co zwrócić uwagę przy wagach CAS

wagi casCAS gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów oraz zapewnia, że stale wdraża innowacyjne technologie, które pozwalają uczynić klientów jeszcze bardziej zadowolonymi. W statystykach na 2013 rok wyraźnie jest podane, że wagi były wiodącym dystrybutorem tego rodzaju produktów w Polsce. Firma posiada odpowiedni certyfikat ISO, który potwierdza doskonałą jakość świadczonych usług i gotowość do produkcji oraz dystrybucji przedmiotów, które znajdują się w jej ofercie. Wagi CAS są bardzo zróżnicowane w zależności od szczegółowego rodzaju ich zalecanego zastosowania. Najbardziej powszechne są zwykłe wagi kalkulacyjne, które możemy spotkać odwiedzając dowolny sklep spożywczy mający w sprzedaży cokolwiek „na wagę” – cukierki, ciastka, owoce czy warzywa. Ten rodzaj pozwala precyzyjnie wymierzyć ile waży dany produkt, droższe modele wyposażone są również w funkcje drukowania etykietek. Cena zwykłej wagi nie przekracza kwoty tysiąca złotych, aczkolwiek taka z dodatkowymi funkcjami może być już sporym wydatkiem – nawet ponad trzy tysiące złotych.

CAS oferuje dodatkowo zupełnie specjalistyczne wagi przeznaczone tylko i wyłącznie do wybranej grupy sklepów – m.in. jubilerskie. Dokładnych informacji można zawsze poszukać na stronie firmowej lub innym źródle internetowym. Oprócz typowo wag, producent oferuje też krajalnice, metkownice czy też terminale POS.