Wyjazd z dzieckiem nad morze

 

W tym roku stwierdziłam z mężem, że już najwyższy czas żeby pojechać już gdzieś na urlop razem z naszą córka. Ona ma trzy lata i do tej pory po prostu uważaliśmy, że jest za mała na jakieś wycieczki i że najlepiej czuje się w domu.

Hotel dobry dla dzieci

nadmorski hotel przyjazny dzieciomJest ona teraz jednak tak ciekawa świata, że jest to najwyższy czas żeby gdzieś pojechać. Zresztą i my przez ten okres nigdzie nie byliśmy a przecież nam też należy się urlop w jakimś ładnym miejscu. Stwierdziłam, że najlepiej będzie jechać gdzieś nad morze. Jednak dzieci najlepiej się czują gdy jest dużo piasku a do tego jeszcze woda i fale przez które będzie można skakać. Z mężem doszliśmy do wniosku, że byśmy chcieli pojechać gdzieś do hotelu bo jednak tam są zawsze najwyższe standardy. A z dzieckiem nie chcieliśmy trafić byle gdzie. Okazało się, że jest nadmorski hotel przyjazny dzieciom, który poleciła mi koleżanka z pracy. Ja oczywiście gdy mi powiedziała tylko jak się on nazywa sprawdziłam wszystko w internecie. I okazało się, że w tym miejscu jest wiele rzeczy dopasowanych właśnie do dzieci. Jest możliwość wstawienie łóżeczka do pokoju. A także w restauracji są foteliki do karmienia lub też małe krzesełka. Jest też miejsce gdzie dzieci będą mogły się pobawić na terenie hotelu. Dla mnie jest to bardzo ważne. Bo jednak gdy nie będzie pogody to musimy mieć jakąś opcje co w tym czasie mogłoby robić nasze dziecko. Hotel jest do tego bardzo czysty i posiłki też są dostosowane do dzieci.

Jest po prostu specjalne menu dla nich. Wszystko bardzo mi się spodobało. Mężowi zresztą też. Dlatego też zarezerwowałam pobyt tam na dziesięć dni dla naszej trójki. Uważam, że jest to wystarczający czas na to żeby odpocząć i zobaczyć coś nowego. Jestem pewna, że moja córka będzie bawiła się tam świetnie.