Wygodny wózek spacerowy

Jeszcze zanim pojawi się na świeci dziecko, jego rodzice kompletują wyprawkę, która będzie służyć maluchowi przez pierwsze miesiące, a nawet lata życia. Lista produktów jest długa, ale na pewno do najważniejszych należy wózek.

Kiedy kupić wózek spacerowy?

markowe wózki spacerowe 4babyRodzice mogą kupić dla dziecka wózek jeszcze przed narodzinami, aby mieć go z głowy, albo w momencie kiedy będzie potrzebny. Trzeba zaznaczyć, że każdy maluch potrzebuje dwóch rodzajów wózków w ciągu kilku lat. Pierwszym modelem jest wózek głęboki z płaskim dnem oraz spacerówkę z siedzeniem pod kątem prostym. Wózki można kupować oddzielnie lub w zestawach 2w1 lub nawet 3w1, aby nieco zaoszczędzić. Jeżeli chcemy mieć dobry jakościowo sprzęt, to najlepsze są markowe wózki spacerowe 4Baby, które posiadają świetne wyposażenie i nowoczesny design. Marka 4Baby jest znana na polskim rynku już od wielu lat i słynie z lekkich, praktycznych oraz nowoczesnych wózków, które sprawdzają się w każdych warunkach. Dostępne są w wielu kolorach i fasonach, dlatego też każdy powinien bez problemu naleźć model idealny dla swojego malucha. Przede wszystkim spacerówki 4Baby mają duże, rozkładane budki, które bardzo dobrze chronią malucha przed zimnem, deszczem, śniegiem czy promieniowaniem słonecznym, zatem mogą być stosowane przez cały rok. Pod siedziskiem wózek posiada pojemną torbę na zakupy, a na poręczy do prowadzenia można zawiesić torbę pielęgnacyjną. Wózki spacerowe są bardzo lekkie, dzięki zastosowaniu aluminiowej ramy, która jednocześnie jest bardzo wytrzymała.

Wózek powinien przede wszystkim służyć maluchom, ale muszą też być praktyczne dla rodziców. Dlatego też modele tej marki mają komfortowe siedziska dla dzieci i poręcz do prowadzenia wózka z regulacją wysokości, dzięki czemu można ją dopasować do swojego wzrostu.