Wszechstronne oprogramowanie dla gastronomii

Klienci wracają do tych restauracji, które serwują smaczną kuchnię oraz zapewniają szybką i miłą obsługę. Aby tak mogło być, to od strony zaplecza musi panować świetna organizacja i komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami.

Jak działa program dedykowany restauracjom?

oprogramowanie pc-gastronomNa rynku znajdziemy kilku producentów oprogramowań komputerowych dla różnych branż. Insoft słynie z nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm handlowych i gastronomii. Oba są typowymi programami kasowymi, ale posiadają odmienne funkcje. Oprogramowanie PC-Gastronom jest stworzone z myślą o restauracjach, barach, knajpach z jedzeniem czy punktach gastronomicznych serwujących dania na miejscu lub na wynos. Jest to prosty i funkcjonalny program komputerowy, który pozwala na łączenie sprzedaży z kuchnią, zamówieniami i magazynem. Jest przystosowany do obsługi na ekranach dotykowych, ale można go dostosować do klasycznej klawiatury. PC-Gastronom współpracuje z ekranami dla klientów, drukarkami kuchennymi i do bonów, wagami, systemami monitoringu czy bonownikami. Można go łatwo skonfigurować, aby jeszcze lepiej dostosować do własnych potrzeb. Program obsługuje zestawy gastronomiczne, można w nim dowolnie dzielić i łączyć rachunki kelnerskie oraz można tworzyć rachunki wstępne, które później mogą zostać przekształcone w fiskalne lub usunięte. Kelnerzy mogą się logować do systemu za pomocą specjalnych kodów lub karty magnetycznej, co zwiększa bezpieczeństwo prowadzenia sprzedaży. Program ten może pracować na jednej kasie lub ich sieci.

Na rynku jest wiele oprogramowań dedykowanych gastronomiom, ale tylko PC-Gastronom zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Zakupić go można u wielu pośredników lub bezpośrednio w firmie Insoft, która jest jego producentem.