meble z litego drewna

Własny sklepik z meblami z litego drewna

Kiedy Bogna straciła pracę popadła w depresję. Uważała się za bezwartościową, nie wierzyła w swoje możliwości ani nie dawała sobie szans na żadnym innym stanowisku. W biurze przepracowała szesnaście lat i wydawało się jej, że nie nadaje się do niczego innego.

Meble z litego drewna dla Bogny

meble z litego drewnaJako starsza kobieta nie potrafiła jednak odnaleźć się na nowym rynku pracy. W końcu przestała szukać pracy i zamknęła się w domu. Mąż był tym wszystkim bardzo zmartwiony i robił wszystko co w jego mocy aby postawić Bognę z powrotem na nogi. W końcu wpadł na pomysł, że mogłaby otworzyć sklep kolonialny. Od zawsze przecież kochała ładne meble, lite drewno potrafiła dostrzec z kilkuset metrów. Bogna nie chciała przekonać się do pomysłu. Nie wierzyła, żeby mogło jej się cokolwiek udać. To, że tak bardzo lubi kolekcjonować meble z Indii wcale nie znaczy, że byłaby dobrą sprzedawczynią. Mąż był innego zdania, to właśnie czyni ją świetną sprzedawczynią. Meble kolonialne mają dusze i wymagają szczególnego podejścia. Mąż przypomniał jej jak kiedyś marudziła, na jedną sprzedawczynię. Biedna kobieta sprzedawała meble, na których się nie znała i Bogna ubolewała, że nie zatrudnili w sklepie kogoś, kto potrafiłby docenić to z czym pracuje. Ten argument przekonał Bognę. Postanowiła, że da z siebie wszystko. Sprowadzi najlepsze meble z litego drewna i się nimi zaopiekuje.

Bogna miała świetny plan aż do momentu kiedy trzeba było sprzedać pierwszą komodę. Nie było jej łatwo pożegnać się z meblem, z którym zdążyła się już zaprzyjaźnić.