Usługa sprzątania mieszkań

Gdy byłam na studiach to zawsze starałam się jakoś dorobić. Moich rodziców nie było stać żeby dawać mi tyle pieniędzy na utrzymanie w dużym mieście ile tak naprawdę było mi potrzebne. Także na ile oczywiście pozwoliły mi na to studia imałam się naprawdę różnych prac. 

Sprzątanie mieszkań we Wrocławiu

usługa sprzątania mieszkań we WrocławiuPewnie też dlatego naprawdę znam wartość pieniądza i chociaż dziś pracuję na wysokim stanowisku to wiem jak pracuje się także w innych zawodach. Moja koleżanka dorabiała w taki sposób, że sprzątała mieszkania. Nie była to praca ani łatwa ani przyjemna jednak dawała jakieś tam pieniądze. I ja potem zaczęłam sprzątać razem z koleżanką. Po prostu pracowałyśmy dla jednej firmy sprzątającej, która zatrudniała swego czasu studentów. Plusem tej pracy było to, że można było mieć naprawdę elastyczny grafik,. Wszystko zależało od tego kiedy się może pracować i od tego ile się chce pracować. My z koleżanką w każdej wolnej chwili zgłaszałyśmy się do pracy. Była to po prostu usługa sprzątania mieszkań we Wrocławiu i moim zdaniem robiłyśmy to naprawdę bardzo dobrze. No ja to na pewno nigdy tak dokładnie nie sprzątałam mieszkań jak właśnie wtedy. Jednak jeśli sprząta się czyjeś mieszkanie i do tego jeszcze się wie, że na pewno zostanie się sprawdzonym to trzeba się naprawdę wysilić. Nie było mowy żeby posprzątać tak tylko pobieżnie. Gdy przypominam sobie tylko tą pracę wiem co to znaczy być naprawdę zmęczonym fizycznie.

Czasem bowiem z koleżanką musiałyśmy posprzątać kilka mieszkań pod rząd a były to najczęściej jednak naprawdę duże mieszkania. Dzieliłyśmy się zawsze obowiązkami. Jedna sprzątała na przykład łazienkę a druga w tym czasie myła okna. To była praca grupowa jednak. W pojedynkę naprawdę ciężko byłoby posprzątać te mieszkania w tak krótkim czasie.