Układanie kostki jest łatwą pracą

Mój tata jest pracownikiem budowlanym. Ciężko pracuje każdego dnia. Ma już swoje lata ale nigdy nie słyszałam żeby narzekał na swoja prace. Poza normalnymi obowiązkami każdego dnia praktycznie chodzi na dodatkowe zlecenia. Tata bardzo angażuje się w swoje obowiązki i robi to bo chce mi i bratu zapewnić lepsza przyszłość.

Tata układa kostkę brukową

układanie kostki brukowej sokołów podlaskiNasza mama z nami nie mieszka więc wszystko jest na taty głowie. Tata stara się zarabiać sporo pieniędzy bo zapisał nas z bratem na dodatkowy angielski. Zawsze powtarza nam, ze nauka jest najważniejsza i motywuje nas żebyśmy mieli dobre stopnie. Dzisiaj tata zadzwonił, ze wróci później niż zazwyczaj bo układa kostkę u klienta. Mamy zjeść kolację, przebrać się w piżamy i położyć się spać. Słuchamy się taty i nie sprawiamy mu żadnych problemów. Jesteśmy wdzięczni za jego poświęcenie w nasze wychowanie. Rano tata opowiadał, że układanie kostki brukowej sokołów podlaski jest dosyć ciężkie. Trochę bolały go wczoraj plecy ale chciał zakończyć to zlecenie we wczorajszym dniu. Klientowi zależało na pilnym wykonaniu zlecenia i zaproponował tacie dodatkowe pieniądze. Tata oczywiście się na to zgodził i wywiązał się ze swojej pracy. Układanie kostki brukowej sokołów podlaski jest podobno prostym zajęciem o ile cały teren jest już przygotowany do wykonywania prac. Tata musiał wczoraj przygotować teren i w szybkim tempie do późnych godzin nocnych układać kostkę brukową.

Tata po każdym zleceniu robi zdjęcie swojej pracy i nam pokazuje jak się napracował i jaki efekt udało mu się uzyskać. Dzisiaj tata ma wolne bo idzie do lekarza na badania kontrolne. Dzięki temu będzie mógł się trochę zrelaksować i odpocząć jak wróci po badaniach do domu. My idziemy z bratem do szkoły i będziemy jeść na przerwach kanapki przygotowane przez tatę.