renowacja pokryć dachowych

Uczyłem się o malowaniu dachów

Studiuję budownictwo na najlepszej uczelni. Uwielbiam mój kierunek i uczelnię na której się uczę od trzech lat. Moja uczelnia znajduje się w centrum miasta Kraków. Przyjechałem do tej miejscowości z Poznania.

Uczyłem się o renowacji pokrycia dachowego

renowacja pokryć dachowychRodzice pomagają mi się utrzymać bo studiuję na dziennym kierunku. Dorywczo staram się pracować w restauracji a czasem na budowie. Jestem zmotywowany i staram się zatrudniać w każdej pracy, w której dobrze płacą. Ostatnio miałem na wykładzie miałem bardzo ciekawe tematy. Malowanie dachów było omawiane bardzo dokładnie. Profesor informował nas jakich farb i jak często należy malować dachówki. Malowanie dachówki powinno być wykonywane przez specjalistów. Specjaliści znają się na rzeczy i wykonają malowanie dachówki w najlepszy i najbardziej dokładny sposób. Rzetelnie wykonywana renowacja pokryć dachowych jest dosyć kosztowna. Warto jednak w to inwestować co jakiś czas jeśli zależy klientom na utrzymaniu dachu w najlepszej kondycji. Farba do malowania dachu, która powinna być wykorzystana ma spełniać wiele funkcji. Powinna być odporna na czynniki atmosferyczne. Powinna być wytrzymała i wydajna w trakcie malowania. Farba do malowania dachy nie może być tania. Warto zainwestować w tą farbę, żeby mieć pewność że farba którą kupiliśmy spełnia wszystkie niezbędne zadania. Wiedzę, którą zdobyłem na uczelni udało mi się wykorzystać w pracy na budowie. Akurat byłem na zleceniu u klienta. Zastanawiał się on nad malowaniem dachu. Uznałem, że mam możliwość żeby zabłysnąć i przekazałem informacje, których się nauczyłem.

Mój majster był ze mnie dumny. Nie spodziewał się aż tak szczegółowe odpowiedzi. Klient ostatecznie zdecydował się na renowację, którą wykonywała firma, w której pracuję. Cieszę się, ze wiedzę teoretyczną udaje mi się połączyć z wiedzą praktyczną.