U najlepszego fotografa ślubnego z Poznania

Od dziecka pasjonowałam się zdjęciami. Co jakiś czas podczas rodzinnych uroczystości powtarzana jest rodzinna anegdota o mnie odrzucającej wszelkie zabawki na rzecz starych albumów. Zostało mi to do dziś. Można powiedzieć, że z dziecięcej pasji uczyniłam sposób na życie. Wraz z mężem prowadzę własną działalność gospodarczą. 

Kto jest najlepszym fotografem ślubnym w Poznaniu?

najlepszy fotograf ślubny w PoznaniuUwzględniając moje zainteresowania, oczywista sprawą było założenie własnego atelier. Mam szczęście, że mój mąż również podziela moją pasję i tworzymy to miejsce razem. Jesteśmy młodzi i pełni entuzjazmu. Złośliwi twierdzą, ze tym sposobem szybko grozi nam wypalenie, ale nie przejmujemy się tym. Ciężko pracujemy na swój sukces. Moim marzeniem, jest aby ktoś myśląc: najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu oczami wyobraźni widział właśnie mnie. Zbliża się lato, więc sezon ślubny w pełni. Mamy ręce pełne pracy. Codziennie wyjeżdżamy na sesje razem z nowożeńcami. Nierzadko musimy załatwić wejście tu czy tam, prym wiodą stare dworki i pałace. Przez lata wypracowaliśmy sobie nieco znajomości. Lato to najbardziej gorący okres, głównie przez śluby i wesela. Jak co roku zdarzają się pary młode, mające niebotyczne wymagania. Jednak traktujemy to jak wyzwanie. Nie tylko robimy zdjęcia, ale także doradzamy i proponujemy najkorzystniejsza ujęcia. Wszystko po to, by nowożeńcy zaprezentowali się jak najlepiej. W chłodniejszych porach roku nie ma już takiego ruchu, wtedy zajmujemy się głównie fotografią okolicznościową oraz wykonywaniem zdjęć do dokumentów.

Lubię kontakt z ludźmi, więc mam wymarzoną dla siebie pracę. To bezcenne uczucie, kiedy kolejna para opuszcza nasze atelier z albumem pełnym zdjęć i szerokim uśmiechem na twarzy. Tej satysfakcji nie da się z niczym porównać. Okazuje się, ze to co robię, ma sens.