Tania sukienka typu tulipan

Po urodzeniu dziecka postanowiłam powrócić do dawnej wagi. Zdrowe jedzenie, ćwiczenia i kilka innych wyrzeczeń sprawiło, że jakiś czas potem bez problemu ubrałam rzeczy sprzed ciąży. Obecnie jestem na etapie wymiany garderoby. Trochę dla własnego dobrego samopoczucia, a trochę w ramach nagrody dla samej siebie. Mam małą obsesję na punkcie kobiecych ubrań…

Szafa pełna tanich sukienek tulipan

tanie sukienki damskie tulipanDoskonale czuję się w sukienkach. Lubię długie, krótkie, a nawet mini. W końcu mogę sobie pozwolić na  ich noszenie, po tylu miesiącach wyrzeczeń i odchudzania! Powoli buduję swoją szafę od nowa, zapełniając ją rzeczami, o których wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Moją najnowszą obsesją są tanie sukienki damskie tulipan. Pod tą wdzięczną nazwą kryje się specyficzny fason – dobry dla każdej sylwetki, ukrywający to co chcemy zakryć i podkreślający nasze krągłości. Posiadam je w wielu kolorach. Uważam, że pasują na każdą okazję. Ślub koleżanki, oficjalne spotkanie czy spacer – fason tulipan zawsze się sprawdzi. Wybieram zawsze te z przyjaznym składem materiałowym, na szczęście można je dostać w korzystnej cenie. Bardzo lubię len lub bawełnę, zwłaszcza w gorące dni. W niczym innym nie czuję takiego komfortu. Ze względu na niską cenę mogę pozwolić sobie na ich dość częste kupowanie. Ekspedientka z pobliskiego sklepu zawsze powiadamia mnie o nowej dostawie. Ostatnio szukałam czegoś na wesele i zdecydowałam się na zakup sukienki typu tulipan z broszką – ten oryginalny detal przykuwał spojrzenia wszystkich gości.

Grunt to czuć się dobrze z samym ze sobą i akceptować się takim, jakim się jest. Jednakże odpowiedni strój także ma znaczenie. W dobrze skrojonym i dobranym ubiorze czujemy się bardziej atrakcyjnie. Nadchodzi lato. Może czas wprowadzić do szafy nieco świeżości?