Szukam firmy kurierskiej do wysłania przesyłki za granice

Jakiś czas temu wyprowadziłam się za granice, postanowiłam pozwiedzać i równocześnie pracując tak, żeby spędzić kilka miesięcy może lat po za granicami Polski, aktualnie przebywam w Szkocji i bardzo brakuje mi polskich produktów.

Szybkie przesyłki kurierskie za granice

zagraniczne przesyłki kurierskieWspominałam, że mieszkam za granicą w Szkocji i bardzo brakuje mi wielu polskich produktów, chociaż w kilku dużych sklepach można znaleźć tak zwane polskie półki to jednak zawsze mam wrażenie, że to jedzenie jest inne. Dlatego wpadłam na pomysł, żeby poprosić moją kochaną mamę, żeby zrobiła mi paczkę z naszym regionalnymi produktami, i teraz bardzo intensywnie szukam firmy, która, w krótkim czasie da rade przywieźć mi paczkę z polski do Edynburga. Interesują mnie szybkie, zagraniczne przesyłki kurierskie, ponieważ bardzo chciałam, żeby w paczce z domu znalazły się produkty takie jak nabiał czy pieczywo a wiadomo, że nabiał trzymamy w lodówce no i chciałabym się pocieszyć smakiem naszego pieczywa. Po kilku dniach poszukiwań znalazłam bardzo ciekawą firmę, w której wszystkie potrzeby są dostosowane bardzo indywidualnie. Po kilku rozmowach z przedstawicielem firmy kurierskiej realizującej zagraniczne przesyłki udało mi się ustalić, że paczka z mojego domu rodzinnego zostanie odebrana na samym końcu i, że pierwszym adresem dostarczenia będzie moje mieszkanie, dzięki czemu czas transportu nie powinien przekroczyć dwudziestu czterech godzin. Bardzo zadowolona ustaliłam z firma, datę nadania przesyłki i poprosiłam mamę o przygotowania paczki. Szczerz nie mogłam się doczekać na realizację mojej zagranicznej przesyłki kurierskiej z ulubionymi smakołykami.

Podsumowując współpraca była bardzo dobra, wszystko odbyło się tak jak zaplanowałam i nie było żadnych opóźnień, zarówno firma kurierska jak i mama stanęli na wysokości zadania i mogłam się cieszyć wspaniałym jedzeniem, i kilkoma prezentami od rodziny, teraz zamierzam regularnie korzystać z usług tej firmy.