kurs języka angielskiego

Syn chodzi na angielski dla dzieci

Mój syn niedawno poszedł do szkoły podstawowej. Naprawdę kosztowało mnie to bardzo dużo nerwów. Szkoła ta znajduje się w Katowicach i mąż zawozi tam syna po drodze do pracy.

Warto dzieci zapisywać na kursy angielskiego

kurs języka angielskiegoJa pracuje w Chorzowie dlatego też ten obowiązek spadł na męża. Tym bardziej denerwowałam się gdy chodził do szkoły pierwsze tygodnie. Na pierwszą wywiadówkę pojechałam sama bez męża. Miał wtedy jakieś szkolenie do późna a szkoda bo wolałam żebyśmy chociaż na tej pierwszej wywiadówce byli razem. Na tej wywiadówce dowiedziałam się, że dzieci mogą chodzić na dodatkowy angielski i że nie jest to wcale drogie. W sumie jest to okazja jakiej nie można przegapić. Niedaleko jest szkoła języków obcych, która dla podstawówki przygotowała specjalne rabaty. Zajęcia z języka będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Wtedy też ja bym mogła odbierać syna z tych lekcji. Jednak zanim go zapiszę spytam się go czy chce na nie chodzić. Taki kurs języka angielskiego to na pewno bardzo fajna sprawa. A angielski dla dzieci z tego co mówiła pani wychowawczymi prowadzony jest w formie zabawy. Sprawdziłam w domu jak wygląda strona i ta szkoła internetowa językowa, bardzo spodobało mi się to co tam było napisane. Takie zajęcia dla najmłodszych są często w formie jakiś przedstawień na przykład a mój syn zawsze bardzo lubił przedstawienia. Także myślę, że by mu się podobało. Zresztą jeśli nie będzie chciał chodzić to nie przecież nie będzie musiał. Ja na pewno nie będę go do tego zmuszała chociaż myślę, że to byłoby dla niego dobre.

W przedszkolu już miał angielski i już wtedy bardzo dobrze sobie radził także szkoda byłoby gdyby nie chciał chodzić na takie zajęcia typowo dla dzieci. Gdy się go spytałam czy chce chodzić to od razu powiedział, że chce i widziałam że jest naprawdę zadowolony.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl