Stolik z krzesłami dla córki

Pokój mojej córki wygląda teraz wspaniale ale kiedy była mała miałam wrażenie, że był dość pusty. Dlatego co jakiś czas kupowałam nowe rzeczy do jej pokoiku, w szczególności dodatki. Duży problem miałam ze środkiem jej pokoju – oprócz dywanu nic tam nie było. Na szczęście udało mi się zapełnić tę pustkę pewnym zestawem.

Wybrałam dla córki kolorowy stolik z krzesełkami

stolik z krzesełkamiKiedy moja córka skończyła dwa latka postanowiłam kupić jej stolik z krzesełkami, przy którym mogłaby się bawić. Znalazłam bardzo ładny i kolorowy zestaw. Stolik ma zamontowane dwie szufladki, w których moja córka może trzymać przybory do rysowania oraz jakieś małe zabawi. Na początku kiedy była bardzo mała bardzo rzadko korzystała z tego stolika, a teraz kiedy ma już prawie pięć lat to praktycznie codziennie się przy nim bawi oraz maluje obrazki dla mnie i mojego męża. Stolik jest bardzo kolorowy. Każda noga jest w innym kolorze – zielonym, błękitnym, różowym i żółtym. Do stolika dołączone były dwa krzesła. Jedno jest w dokładnie takim samym odcieniu różowego koloru jak noga stolika, a drugie krzesło jest białe. Moja córeczka oczywiście woli korzystać z różowego krzesełka, w końcu jest to teraz jej ulubiony kolor. Stolik jest bardzo niski, a więc idealnie pasuje do wzrostu mojej córki. Pewnie za jakiś czas zestaw ten stanie się już dla niej zbyt mały. Wtedy pewnie kupię córce od razu biurko, na którym będzie mogła w przyszłości odrabiać lekcje.

Teraz pokój mojej córki wygląda bardzo ładnie. Kupno stolika z krzesełkami było jedną z lepszych decyzji. Nie dosyć, że zestaw ten jest bardzo ładny i pasuje do pokoju córki, to jeszcze jest po prostu użyteczny i moja córka naprawdę lubi się przy nim bawić. Krzesła są bardzo wygodne, więc nie martwię się o kręgosłup córki.