haki holownicze

Stłuczka na drodze i haki holownicze

Pewnego słonecznego dnia wraz z moją rodziną postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę do stolicy naszego kraju, którą jest Warszawa. Przejeżdżając ulicami stolicy, w oczy rzucił mi się duży neon z napisem blacharstwo lakiernictwo, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będę klientem tego warsztatu.

Haki holownicze są ważne

haki holowniczeDzieci chciały pochodzić po Starówce, więc spacerowaliśmy, zachwycając się barbakanem i cudowną architekturą. Następnego dnia wybraliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, z którego Warszawa i jej mieszkańcy są dumni. Jadąc jedną z ulic, poczułem silne uderzenie w tył samochodu, zamarłem z przerażenia, ponieważ na tylnym siedzeniu jechały moje dzieci. Zjechałem na bok, okazało się, że karoseria samochodu uległa uszkodzeniu i odpadł tłumik. Sprawca kolizji napisał oświadczenie a ja przypomniałem sobie, o kolorowym neonie, który mijałem po drodze, tam właśnie był warsztat samochodowy, który miał w ofercie nie tylko blacharstwo lakiernictwo, ale także naprawiał tłumiki i montował haki holownicze. Powoli dotarliśmy do tego warsztatu, tam mechanik obejrzał uszkodzenia. Właściciel serwisu powiedział, że samochód będzie unieruchomiony przez kilka dni, ponieważ usługa w zakresie blacharstwo lakiernictwo, wymaga sporo pracy. Firma miała dostępne tłumiki, więc nie było problemu z dobraniem odpowiedniego do mojego samochodu. Jedynie z tyłu samochodu ocalał hak, ale gdyby wymagał wymiany to w warsztacie solidne haki holownicze warszawa były również osiągalne. Właściciel tej firmy zaproponował mi naprawę bezgotówkową, załatwienie wszystkich formalności z ubezpieczycielem i na czas naprawy wynajem samochodu zastępczego. Na miejscu wypełniłem, wszystkie potrzebne dokumenty, dostałem kluczyki do samochodu zastępczego i wyruszyliśmy zwiedzać Centrum Kopernika.

Jakie szczęście, że nie musiałem płacić gotówką, która przeznaczyłem na rozrywki dla rodziny. Okazało się, że Warszawa każdego podróżnika przyjmuje gościnnie, bogata oferta serwisów samochodowym pomaga kierowcom wybrnąć z niemiłych zdarzeń jakimi są kolizje.