Stawiam własny dom i zamawiam materiały budowlane

Moim najważniejszym planem życiowym była budowa własnego domu. Chciałem go postawić samodzielnie i bez żadnych kredytów. Kiedy już odłożyłem wymaganą do tego kwotę to zabrałem się do działania. Teren już miałem kupiony.

Sporo zaoszczędziłem na tanich materiałach budowlanych

tanie materiały budowlaneZanim zabrałem się za budowę to załatwiłem wszystkie formalności i projekty. Wiem, że w pojedynkę ten dom będę stawiał bardzo długo ale mam gdzie mieszkać i nie spieszy mi się tak bardzo. Czekałem już sporo czasu, więc dodatkowy czas oczekiwania nie stanowi problemu. Przy niektórych sprawach pomoże mi szwagier, ponieważ mimo iż bym chciał to nie dam rady. Zdecydowałem, że wszystkie materiały budowlane będę zamawiał za pośrednictwem sklepu internetowego, który ma nasz market budowlany. Porównałem ceny i mogę na tym bardzo dużo zaoszczędzić. Dodatkowo zapewniają transport całkowicie za darmo i nie muszę nic wynajmować, ażeby przewieść wszystkie materiały budowlane. W firmie dogadałem się z szefem, że będę pracował na pół etatu przez okres budowy domu. Mogę przychodzić na piątą rano, co mi pasuje, ponieważ zostaje mi bardzo dużo dnia na prace przy budowie domu. Materiały budowlane zamawiam sukcesywnie ze sklepu internetowego. Nie chce, ażeby były składowane na podwórku zwłaszcza, że dostawa jest realizowana nawet tego samego dnia. Pierwsze dni na placu budowy do najłatwiejszych nie należały ale sobie poradziłem. Szwagier przyjechał do mnie i stwierdził, że pomoże mi na bieżąco, ponieważ samemu będzie mi zdecydowanie za ciężko.

Jestem już w połowie budowy domu i przyznam, że sam siebie zaskoczyłem. Jestem człowiekiem pracowitym, ale tempo, jakie sobie narzuciłem jest niewyobrażalne. Jak tak dalej pójdzie to mój dom postawie dużo wcześniej niż planowałem.

Informacje pochodzą z http://eduobud.biz