Stan karoserii podnosi wartość sprzedaży samochodu.

Za pomocą naszego wzroku, poznajemy otaczający nasz świat. Wyrabiamy sobie opinię o pojawiających się wydarzeniach czy elementach. Potrafimy określić, co jest atrakcyjne, a co nie.

Stan karoserii a szansa na kupno naszego samochodu przez klienta.

zabezpieczenie lakieru łódźRozglądając się za nowym samochodem, pierwszym kryterium na jaki zwracamy uwagę, jest jego wygląd zewnętrzny. Przecież nikt nie chce kupić samochodu z uszkodzonymi elementami, lub takimi, na których pojawiły się już pierwsze ogniska korozji. Jeśli wizualnie pojazd nam odpowiada, dopiero weryfikujemy jego stan techniczny, legalność pochodzenia, ilość przejechanych kilometrów. Idąc tym tropem myślenia dochodzimy do wniosku, że wypadałoby zadbać o stan lakieru naszych czterech kółek, zwłaszcza jeśli myślimy o jego sprzedaży i uzyskania jak największej ilości gotówki. Ale jak to zrobić? Z pomocą przychodzi internet, sklepy oraz zakłady specjalizujące się w wykonywaniu usług renowacyjnych. W zależności od wybranego pakietu usług, czas realizacji zajmuje od kilku dni do kilku tygodni. Jeśli jednak jesteś pasjonatem, wolisz spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu i własnoręcznie odświeżyć lakier swojego samochodu, wybierz dostępną na rynku chemię. Większość hurtowni dokonuje zamówień na nie u największego, polskiego producenta w Łodzi.

Dziedzina detailingu samochodowego w Polsce dopiero się rozwija. Upłynie jeszcze trochę czasu, zanim do Polski dotrą wszystkie dostępne środki chemiczne oraz powłoki. Jeśli szukasz pomysłu na biznes, pójście w kierunku otwarcia „autospa” będzie dobrym posunięciem, ze względu na to, że zbyt wiele takich firm nie ma jeszcze w naszym otoczeniu. Efekt zastosowania środków na naszym samochodzie często jest porównywalny z tym, które proponują nam lakiernicy.

Źródło http://autodetailing.zone