Sklep i jego wyposażenie – regały

Specjalistyczne wyposażenie sklepu to nie tylko sposób na właściwe rozplanowanie proponowanego klientom asortymentu. Wybór odpowiednich mebli i urządzeń do obsługi sklepu przekłada się również na usprawnienie pracy całego sklepu oraz pozytywny odbiór przez klientów.

Różne formy regałów sklepowych

regały gondoleProducenci mebli oferują funkcjonalne rozwiązania, które różnią się między sobą sposobem wykonania i wrażeniami wizualnymi. Najczęściej spotykaną w sklepach formą są rozbudowane lady sklepowe oraz regały półkowe. Tego typu meble zapewniają wygodnie użytkowanie, z uwzględnieniem atrakcyjnego przedstawienia sprzedawanych wyrobów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są też gondole – nowoczesne i stabilne. Regały gondole stwarzają ogromne możliwości w zakresie ekspozycji towaru. Konstrukcja gondoli wykonana jest w taki sposób, aby koncentrować na sobie uwagę szerokiego grona klientów. Ustawienie gondoli w jednym z widocznych miejsc sklepu zapewni zainteresowanie proponowanym asortymentem. Dwustronna forma gondoli pozwala na rozmieszczenie dużej części asortymentu, zapewniając przy tym efektowne wyeksponowanie wielu produktów. Funkcjonalne gondole sklepowe wykonywane są w różnych wymiarach i kolorystyce. Zamontowane półki posiadają często możliwość regulowania, co dodatkowo pozwala na podkreślenie walorów sprzedawanych produktów. Całą konstrukcję wyróżnia wysoka wytrzymałość na obciążenia, wykonanie z trwałych i sprawdzonych materiałów.

Estetyczne i funkcjonalne wyposażenie sklepu to niezastąpiony atut sklepu w aspekcie marketingowym, z punktu widzenia zespołu sprzedażowego oraz obsługi klienta. Warto zainwestować w profesjonalne i trwałe meble, biorąc pod uwagę, że wyposażenie sklepu i sposób obsługi wpływają również na zwiększenie sprzedaży.