Sesje dla noworodków na Śląsku

 

Moda na sesje fotograficzne robione dzieciom od razu po narodzinach, kiedy mają ledwie kilka dni życia pojawiła się w naszym kraju kilka lat temu. Przywędrowała z USA. Zdaniem wielu sceptyków nie było większych widoków na to aby znalazła ona uznanie wśród polskich rodziców.

Pomysłowość i bezpieczeństwo sesji

pomysłowa sesja noworodkowa na śląskuOkazała się ona jednak strzałem w dziesiątkę. Każdy rodzic chce mieć pamiątki po najpiękniejszych momentach życia rodziny i pierwszych chwilach życia nowo narodzonego członka tejże rodziny. Pomysłowa sesja noworodkowa na śląsku to właśnie metoda uwiecznienia niepowtarzalnych chwil, które są jak motyle. Pojawiają się na chwilę, budzą nasz nieopisany zachwyt i znikają wraz z rozwojem i wzrostem naszego dziecka. To nie tak, że znikają zupełnie, one po prostu przechodzą w kolejne piękne, ale już zupełnie inne etapy rozwoju, równie nieuchwytne. Skoro więc jesteśmy rodzicami ślicznego maleństwa, warto zastanowić się nad wykonaniem takiej sesji, ponieważ będzie to bezcenna i magiczna pamiątka. Ze względu na szczególne wymagania takiej malutkiej istotki warto dobrze poszukać i wybrać najlepszego fotografa i studio, które stwarza  najbardziej przyjazne noworodkom warunki do wykonania tak specyficznych i niepowtarzalnych zdjęć. Biorąc pod uwagę, że teraz prawie każde studio fotograficzne ma taki rodzaj sesji w swojej ofercie, warto sprawdzić, które ma najlepsze opinie. Rodzic musi zdać sobie sprawę, że nie wystarczą tutaj jedynie predyspozycje i talent fotograficzny. Trzeba mieć iście psychologiczne podejście do tak małych kruszynek, czyli trzeba co nieco o noworodkach, ich potrzebach i zwyczajach wiedzieć.

Ze względu na to, że malutkie dzieci są całkowicie zależne od nas i bezbronne to my jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo. Trzeba więc pamiętać, że piękne pamiątki są czymś bardzo miłym, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort naszego maleństwa i za nic nie wolno nam go narażać.