Różne apartamenty na wynajem w Krakowie

Dawno temu zakupiłam na własność kilka apartamentów. Zrobiłam to by później je wynajmować i czerpać z tego korzyści ekonomiczne. Za taki wynajem można sporo wziąć. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile ludzi jest chętnych do wynajęcia takiego apartamentu. Zazwyczaj są to bogaci ludzie, których stać na taki wynajem.

Kilka apartamentów na wynajem

wynajem apartamentów w centrum krakówZ posiadanych czterech apartamentów, już trzy wynajęłam. Został mi jeszcze jeden do wynajęcia. Każdy z tych apartamentów położony jest w innych budynkach i w różnych lokalizacjach. Ale każda z nich znajduje się w malowniczej okolicy. Z pięknym widokiem. W okolicy są położone ważne punkty, takie jak szkoła, szpital czy sklepy. Pierwsze trzy apartamenty wynajęły rodziny z dziećmi. Trzeba zaznaczyć, że apartament jest bardzo sporym mieszkaniem. Może mieć wymiary nawet trzech zwykłych mieszkań. Biorąc pod uwagę zainteresowanie apartamentami ustaliłam cenę wynajmu na takim poziomie, by nie odstraszyć potencjalnych najemców, ale też jest to cena, która pozwala mi zarobić na tym. Można powiedzieć, że interesował nas wynajem apartamentów w centrum Kraków jest miastem, które spełnia nasze oczekiwania. Tylko muszę jeszcze wynająć ostatni czwarty apartament. Jest on urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. Każdy z apartamentów posiada pełne wyposażenie mebli i sprzętu AGD i RTV. Chyba muszę poszukać nowych miejsc, gdzie mogłabym umieścić ogłoszenie o wynajmie. Zamieszczę więcej zdjęć. Poczekam parę tygodni może ktoś zainteresuje się ofertą. A jak nie to może sama się przeprowadzę do apartamentu, a swoje mieszkanie wtedy wynajmę, może szybciej pójdzie. Postanowiłam także obniżyć  trochę cenę wynajmu. Może to kogoś skusi, lepiej dostać trochę mniej, byle by tylko wynająć apartament.

Niektórzy mogą inwestować w ziemię, na giełdzie itp. Ja zainwestowałam swoje pieniądze w kupno czterech apartamentów. Aby inwestycja nabierała tempa, postanowiłam wynająć je innym i przez to mogę zarabiać na tym poprzez otrzymywane czynsze za wynajem. Trzy apartamenty udało się wynająć bez problemów, ale czwarty póki co nie ma zainteresowania. Ale mam nadzieję, że to się zmieni w krótce.