Przyczepka z serii Chariot

W sklepach rowerowych znajdziemy rowerki biegowe, trójkołowe i czterokołowe, dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć. Znajdziemy także przyczepki dla małych i dużych dzieci, które możemy doczepić do roweru rodzica.

Charakterystyka przyczepki rowerowej Chariot

przyczepka rowerowa thule chariotZabieranie dzieci na spacer nie musi się ograniczać do pieszych wypraw i podróży w wózku spacerowym. Możemy dziecko zabrać ze sobą na rower, albo iść z nim pobiegać dzięki odpowiedniemu sprzętowi. Najlepsza do tego celu jest przyczepka rowerowa Thule Chariot, która łączy w sobie uniwersalność, wygodę i komfort dziecka. Chcąc pobiegać, możemy wsadzić dziecko do przyczepki i razem poćwiczyć. Jeżeli wybierzemy się na przejażdżkę rowerową, to również możemy w niej zabrać dziecko, bo pełni ona kilka praktycznych funkcji. W jednym sprzęcie rowerowym mamy przyczepkę, wózek do biegania i spacerowania. Ponieważ ten model posiada dużo kieszonek i możliwość założenia bagażnika, to możemy w trakcie spaceru zrobić zakupu i pochować do wózka. Demontowane koła przednie i dyszel, umożliwiają zmianę przyczepki w wózek do spacerowania, czy biegania. Sama przyczepka jest dość lekka, bo waży niecałe piętnaście kilogramów i ciągnięcie jej na rowerze nie sprawia dużego kłopotu nawet mało wysportowanej osobie. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi przyczepki, nie stawia ona dużego oporu w trakcie jazdy, przez co nie odczuwa się tak bardzo jej ciężaru razem z dzieckiem. Dla dziecka jazda w takiej przyczepce jest prawdziwą przygodą i wielką frajdą.

Dzięki bardzo dobrej i przemyślanej konstrukcji bieżnika opon przyczepka doskonale trzyma się nawierzchni niezależnie od warunków atmosferycznych. Oczywiście nie trzeba tłumaczyć nikomu jaki wielki ma to wpływ na bezpieczeństwo naszej pociechy w trakcie jazdy.