Profesjonalna organizacja biegów

Moja firma organizująca różnego rodzaju eventy działa generalnie od niedawna. Jednak mój profesjonalizm oraz konsekwentne dążenie do celu powodują, że w przeciągu kilku miesięcy  udało mi się praktycznie wspiąć na sam szczyt. Moja firma jest proszona o organizację szeregu imprez od morza aż po Tatry. A ja jestem z tego niezwykle dumny.

Zawody biegowe nowym wyzwaniem dla mnie

elektroniczny pomiar czasuOstatnio otrzymałem wiadomość e-mail, którą na samym początku wziąłem za dobry żart. Napisano do mnie w sprawie organizacji zawodów biegowych. No owszem, zajmuje się imprezami jednak nigdy nie robiłem imprezy takiego typu. Na samym początku stwierdziłem, że odpiszę wiadomość iż to chyba pomyłka. Po krótkiej konsultacji z pracownikami mojego działu stwierdziliśmy iż to jest świetny pomysł. Zupełnie nowe wyzwanie, które pomoże nam wybić się na zupełnie nowe wody. Zadzwoniłem do przedstawiciela i powiedziałem, że oczywiście wchodzimy w to na dwieście procent. Poprosiliśmy o szczegóły i o to, czego on oczekuje. Powiedziałem mojej drużynie i od razu przystąpiliśmy do działania. Największym wyzwaniem dla nas były zapisy online. To my odpowiadaliśmy za nie. W dodatku trzeba było nagłośnić całą sprawę. Zorganizować konferencję prasową i namawiać znane nazwiska do promowania tego typu akcji. Kolejną kwestią było nawiązanie współpracy z firmą, która zajmowała się w sposób profesjonalny pomiarem czasu. Było to dla nas niezwykle ważne, ponieważ każdy uczestnik miał mieć swój chip dający sygnał o tym kiedy przekracza punkt kontrolny.

Jako, że moja firma działa z pasji postanowiłem również zaproponować możliwość udostępnienia swojego indywidualnego wyniku w mediach społecznościowych. Chciałem, aby szczególnie w biegu wzięli udział młodzi ludzie. Na całe szczęście wszystko mi się udało. 

Źródło http://www.time2win.pl