Potrzebowałem producenta kartonów

Po zakończeniu szkoły nie wiedziałem co chce robić w życiu. Imałem się różnych zajęć z wielu dziedzin przemysłu, transportu czy też obsługi klienta. Po kilku latach ciągłych zmian i ciągłego niezadowolenia z pracy, którą się wykonywało lub podejścia pracodawców postanowiłem zaryzykować i ruszyć z własnym biznesem. Nie spodziewałem się, odnieść takiego sukcesu.

Poszukiwania producenta kartonów

kartony producentZ racji tego, że mój biznes w 99% opierał się na handlu w Internecie byłem stałym bywalcem na poczcie aby zamówione produkty wysłać do klientów. Jednak z czasem gdy klientów i zamówień przybywało zdałem sobie sprawę, że kupując kartony do pakowania w sklepie tracę sporą część zysku. Postanowiłem sprawdzić ile faktycznie mogę zaoszczędzić i czy moje obroty będą wystarczające aby móc zamawiać kartony prosto od producenta. Nie tracąc czasu wpisałem kartony producent w wyszukiwarce. W wyniku dostałem wiele odnośników, do wielu producentów kartonów. Jak się szybko okazało, ceny mocno zależą od tego ile sztuk zamawia się w ciągu miesiąca. Po obliczeniu średniego zapotrzebowania z ostatniego miesiąca oraz uwzględniając, że klientów może przybywać udało mi się znaleźć firmę, która oferowała najbardziej korzystną cenę za sztukę oraz szybką dostawę. Od razu zamówiłem u nich pierwszą partię tektury. Według informacji przesłanej ma maila kurier powinien pojawić się u mnie z towarem w ciągu dwóch dni roboczych.

Po upływie dwóch dni miałem u siebie duży zapas kartonów do pakowania moich zamówień. Dzięki temu, że są one rozłożone, nie zajmowały dużo miejsca. Sam kartony są zrobione bardzo porządnie, są wytrzymałe oraz odporne na wszelkie przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Liczę na to, ze klienci docenią moją staranność przy pakowaniu ich produktów.