Poszukiwania winietek na alkohol

Już wkrótce miałam wyjść za mąż. Razem z moim narzeczonym długo zastanawialiśmy się na tym, co możemy zrobić, żeby nasze wesele było oryginalne i zostało zapamiętane przez naszych gości. Narzeczony wpadł na pomysł, żeby zakupić personalizowane zawieszki na alkohol. Doszłam do wniosku, że jest to bardzo dobry pomysł. Razem udaliśmy się do sklepu, żeby takie winietki wybrać.

Zamówiliśmy winietki na butelki z alkoholem

winietki na alkoholPoszliśmy do sklepu, gdzie można było zamówić personalizowane winietki na alkohol. Na miejscu, obejrzeliśmy wiele różnych wzorów i wariantów takich winietek. Mnie najbardziej spodobały się papierowe winietki, które można było zawiesić na szyjce od butelki na niewielkiej kokardce. Najważniejsze było dla mnie to, że winiety były uniwersalne i pasowały zarówno na butelki wódki, jak i znacznie większe butelki od wina i szampana. Sprzedawczyni zapewniła nas, że są bardzo wygodne i szybko się je zakłada. Wybraliśmy wzór, który odpowiadał innym dekoracją na stole weselnym, które były już zaplanowane. Zdecydowaliśmy się na dość długi napis. Na winietkach miały być napisane nasze imiona, nazwisko, data ślubu, a także daty poznania i zaręczyn. Sprzedawczyni od razu przygotowała wzór takiej winiety w programie komputerowym i pokazała nam, jak będzie ona wyglądała po wydrukowaniu. Bardzo nam się spodobała, dlatego od razu wpłaciliśmy zaliczkę i zamówiliśmy odpowiednią ich ilość.

Już na drugi dzień mogliśmy odebrać wydrukowane winietki. Muszę przyznać, że były one zrobione bardzo ładnie. Najbardziej podobało mi się w nich to, że były wydrukowane na błyszczącym papierze kredowym, który pięknie się błyszczał, a wydruk był bardzo wyraźny. Dla mojego narzeczonego natomiast ważniejsze było to, że były one dostępne w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie.