Porządna naczepa chłodnia

Uważałam, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń. Powtarzałam o tym mamie, która myślała o otwarciu własnego sklepu. Nie wierzyła w siebie, myślała, że jest już za stara na takie zmiany. Jednak nie dawałam za wygraną i pomogłam jej uwierzyć w siebie. Pół roku później miała już swój sklepik, który potem bardzo się rozrósł.

Zakup naczepy z chłodnią

naczepa chłodniePo dwóch lat miała już sieć sklepów w całej Polsce. Nasz asortyment to artykuły spożywcze, kwiaty i tekstylia. Mamy dostawy z różnych miejsc, jednak korzystamy z naszego transportu. Dzięki temu, tata również ma pracę, ponieważ jeździ tirami i wozi towar. Do transportu artykułów spożywczych naczepa chłodnie to absolutna konieczność. Czasami podczas transportu coś może się zepsuć. Dlatego chłodnia pomaga przedłużać świeżość artykułów. Postanowiliśmy zamówić większego tira z większą naczepą chłodnią i w tym celu wszyscy razem szukaliśmy ofert. Potrzebowaliśmy czegoś porządnego. Naczepa musiała mieć specjalne szyny mocujące z boku. Poza tym, podłoga najlepiej aby była z poliestru lub pokryta aluminiową powłoką. Wiadomo, że materiały te nie przepuszczają ciepła, dlatego chłodnia może zachować swoje właściwości. Trzeba zwracać też uwagę na platformę załadunkowa, z tego względu, że może to znacznie ułatwić pracę, kiedy jest poręczna i łatwa do obsługi. Podczas wyboru naczepy patrzyliśmy też na jej certyfikaty,które były koniecznością i wymogiem koniecznym.

Przyznaję, trochę czasu zajęło, zanim znaleźliśmy odpowiednią naczepę. Jednak nie ma co narzekać, ponieważ znaleźliśmy model idealny. Wiedziałam na co się piszę pomagając mamie w prowadzeniu firmy, dlatego też chętnie pomagałam, gdy trzeba było coś kupić, czy zamówić. Naczepa spełniała zadanie perfekcyjnie i wszyscy byli bardzo zadowoleni.