Porządek w sklepach spożywczych

 

Kiedy zostałam kierownikiem okręgowym znanej sieci sklepów spożywczych wiedziałam, że czeka mnie bardzo poważne zadanie. Przede wszystkim na samym początku otrzymałam kilkanaście segregatorów procesów oraz procedur panujących w sklepie. Najważniejsza jednak była dezynfekcja. 

Zachowanie higieny dzięki dezynfekcji i deratyzacji

dezynfekcja warszawaWiadomą sprawą jest, że tam gdzie są artykuły przeznaczone dla jedzenia nie ma żartów i trzeba dbać o najwyższy poziom higieny. Kiedy tylko dostanę sygnał od pracowników sklepu, że coś dzieje się nie tak muszę od razu reagować. Nie ma innego wyjścia. Dlatego też w mojej gestii było nawiązanie współpracy z firmą, która świadczy tego typu usługi. Najważniejsze było jednak to, abyśmy byli dla nich najważniejszym kontrahentem i byli gotowi przyjechać na każde nasze wezwanie. Kiedy wpisałam w wyszukiwarkę dezynfekcja warszawa wyskoczyło mi kilka firm, ale tylko jedna przekonała mnie do siebie, ponieważ na stronie internetowej mieli bardzo dokładnie napisany zakres usług jak również dostępny sprzęt czy środki, którymi walczą z robactwem. Na spotkaniu omówiliśmy wszystkie szczegóły i byłam zadowolona. Ich interwencja była potrzebna już piątego dnia. Okazało się, że pod lodówkami chłodniczymi zagnieździło się jakieś robactwo. Wszystkie produkty trzeba było podać utylizacji, a firma przyjechała w przeciągu dwóch godzin. Pracownicy nie tylko zadbali o bezpieczeństwo swoje, ale również pracowników. Zabezpieczyli także wszystkie lodówki. Pełen profesjonalizm.

Mój bezpośredni przełożony również był zadowolony z tego, że tak udało mi się znaleźć firmę i rozwiązać problem, kiedy jeszcze nie miałam zbyt dużego doświadczenia. Liczę, że współpraca z firmą deratyzacyjną nadal będzie tak owocna i wszyscy będą zadowoleni.