Polecam salę bankietową w Kaliszu

Miesiąc temu brałam ślub. Jestem bardzo zadowolona z wesela. Goście dopisali. Bawili się z nami świetnie. Lokal, który został przez nas wynajęty był pięknie przyozdobiony. Pani właścicielka spisała się na medal. Wzruszyłam się jak zobaczyłam salę. Wszystko do siebie idealnie pasowało. Jedzenie było pyszne i chwalone przez naszych gości.

Bawiliśmy się w klimatyzowanej sali

klimatyzowana sala bankietowa w KaliszuSala bankietowa, w której organizowaliśmy nasze wesele poleciła nam moja mama. Jej znajoma jest właścicielką tego lokalu i dzięki temu udało nam się zorganizować wesele w niższej cenie. Mama załatwiła nam spore zniżki. Jej koleżanka zna mnie od dziecka i bardzo cieszyła się, że będę u niej w lokalu organizować tak ważną uroczystość. Klimatyzowana sala bankietowa w Kaliszu jest bardzo duża i jak ją pierwszy raz oglądałam to miałam wrażenie, że będzie nawet za duża na nasze wesele. Nie planowaliśmy dużej imprezy. Zaprosiliśmy sześćdziesiąt osób i wszyscy potwierdzili nam swoje przybycie. Właścicielka stwierdziła, że ona tak poustawia stoliki, że sala nie będzie za duża. Stoliki będą okrągłe a pomiędzy nimi musi być odpowiednia przestrzeń. Wszystkie sprawy organizacyjne zostawiłam jej bo ona ma spore doświadczenie w przygotowywaniu takich uroczystości. Klimatyzowana sala bankietowa w Kaliszu okazała się strzałem w dziesiątkę. Jak braliśmy ślub było bardzo gorąco. Gdyby nie było klimatyzacji to nie wiem jak byśmy się bawili na naszym weselu.

Bardzo się ciesze, że nasze wesele było udane. Zadowolenie gości było dla nas najważniejsze. Mogę każdemu polecić ta salę. Opisałam ją w samych superlatywach na rożnych portalach żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o profesjonalnej organizacji różnego rodzaju imprez. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże komuś w wyborze dobrej sali weselnej.