Połączenie spa i rehabilitacji

Moja mama już od pewnego czasu skarżyła się na bóle kręgosłupa i problemy z oddychaniem. Na początku myśleliśmy, że to tylko taka próba zwrócenia na siebie uwagi. Po pewnym czasie jednak okazało się, że to nie są przelewki, a mama naprawdę cierpi na bóle. Nie było czasu do stracenia, musieliśmy znaleźć lekarza który ulżyłby jej w cierpieniu. To na całe szczęście się udało. 

Rehabilitacja i spa to połączenie idealne 

spa rehabilitacja nad morzemLekarz pod którego opiekę trafiła moja mama był prawdziwym specjalistom. Powiedział, że teraz po tylu latach pracy teraz wychodzi jej zmęczenie. Dodatkowo opieka nad wnukami, noszenie toreb z zakupami na pewno jej nie pomaga. Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby gdyby mama wreszcie odpoczęła i pomyślała tylko o sobie. Zawsze to ktoś był dla niej na pierwszym miejscu. Wymyśliłam więc, że idealnym miejscem dla niej będzie połączenie leczenia i odpoczynku. Od razu rozpoczęłam poszukiwania i po chwili wyskoczyło mi miejsce idealne – spa rehabilitacja nad morzem. Zaletą ośrodka było przede wszystkim to, że znajdował się on blisko plaży i można było chodzić na długie spacery brzegiem. Poza tym w tym miejscu byli doświadczeni rehabilitanci i fizjoterapeuci pomagający wrócić do formy osobom schorowanym. Odbywały się masaże, sesje w kąpieli wodnej i różnego rodzaju inne, zdrowotne atrakcje. Miałam nadzieję, że mama wreszcie się nie tylko odpręży ale także wróci do pełnej sprawności.

Na początku się opierała i nie chciała wyjeżdżać na tak długi czas od wnuków i dzieci. Jednak kiedy pokazałam jej stronę w internecie i zobaczyła jakie atrakcje ją czekają nie mogła doczekać się wyjazdu. Teraz po rehabilitacji oraz odnowie biologicznej w miejscowym spa jest jak nowa. Uśmiecha się, a ból dokucza jej znacznie mniej. Wszyscy są zadowoleni.