Pojawienie się modnych kolczyków w ofercie

Od jakiegoś czasu zmniejszyła się sprzedaż w moim sklepie jubilerskim, co mnie nieco zaniepokoiło. Musiałem znaleźć wyjście z tej sytuacji i wprowadzić jakieś modne komplety biżuterii. Od dawna nic nowego się nie pojawiło w sprzedaży i to był zapewne powód tego przestoju.

Sprzedaż kolczyków z kryształami Swarovskiego

kolczyki z kryształami swarovskiegoZajrzałem do konkurencji, żeby się rozeznać w temacie i to  mi zdecydowanie pomogło, ponieważ wiedziałem co klienci najchętniej kupują i czego brakowało w moim sklepie. Najmodniejsze były kolczyki z kryształami Swarovskiego i zdecydowałem się je zamówić. Producent, z którym współpracowałem nie posiadał tych konkretnych kolczyków, ale dał mi namiar na dostawcę, u którego mogłem takie kolczyki zamówić. Skontaktowałem się i od razu złożyłem zamówienie. Wybrałem kolczyki w różnym stylu. Trochę wydałem na ten zakup, ale wiedziałem, że szybko on mi się zwróci. Wszystkie modne kolczyki od razu umieściłem w gablotach na wystawie, żeby klienci mogli je zobaczyć i to poskutkowało. Od razu w moim sklepie zrobił się ruch i wszystko nareszcie wróciło do normy. Wystarczyło wprowadzić produkt, który był modny i klienci sami się zgłaszali. Kiedy moja żona odwiedziła mnie w sklepie i zobaczyła te kolczyki z kryształami, to była nimi tak zachwycona, że nie mogła się oderwać od gabloty. Stwierdziłem, że podaruję jej komplet kolczyków i nawet mogła sobie wybrać te, które najbardziej jej się spodobały. Mogłem sobie pozwolić na taki gest, ponieważ było mnie stać.

Wszystko wróciło do normy. Zacząłem częściej zamawiać biżuterię, która była modna i to zapewniało mi tak duży zbyt. Mój sklep był jednym z najchętniej odwiedzanych mimo, iż w okolicy miałem dość sporą konkurencję. Poczyniłem odpowiednie kroki, żeby poprawić swoją sytuację.