Podpisałam umowę na wynajem pokoju

Dostałam się na studia do Bydgoszczy. Moi rodzice mieszkają w Gdańsku i z jednej strony ucieszyli się kiedy im powiedziałam a z drugiej strony zmartwili się, że będę musiała się tak daleko przeprowadzić. Tym bardziej, że w Bydgoszczy nikogo nie znam. Nie mam żadnej rodziny. Ja ich uspokajałam jakoś podświadomie czułam, że wszystko się dobrze ułoży.

Poszukuję mieszkania na wynajem

wynajem mieszkań bydgoszczZ samego rana postanowiłam poprzeglądać ogłoszenia na różnych portalach żeby poszukać jakiegoś taniego mieszkania na wynajem. Na początku myślałam, że to będzie dla mnie najlepsza opcja. Ostatecznie kiedy zobaczyłam ile kosztują takie mieszkania stwierdziłam, że w obecnej sytuacji mogę pozwolić sobie jedynie na pokój. Podzwoniłam po ogłoszeniach i umówiłam się na spotkania w przyszłym tygodniu. Wynajem mieszkań Bydgoszcz jest bardzo dobrze rozwijającą się branżą. W Bydgoszczy istnieje wiele firm, które zapewniają takie usługi na wysokim poziomie. Na pierwszym spotkaniu byłam w wynajętym mieszkaniu i Patrycja korzystała z pomocy agencji. Jej sytuacja finansowa także nie umożliwiała jej samodzielnego wynajmu dlatego szukała koleżanki w swoim wieku do drugiego pokoju. Od razu się polubiłyśmy. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i zadecydowałyśmy, ze zamieszkamy razem. Patrycja także pochodzi z nad morza. Mieszkała do tej pory w Sopocie więc można powiedzieć, że byłyśmy sąsiadkami. Wynajem mieszkań Bydgoszcz jest bardzo opłacalne.

Wielu właścicieli mieszkań, którzy na przykład wybudowali się poza miastem nie chcą sprzedać mieszkań ale bardziej opłaca im się wynajem. Z Patrycją po połowie będziemy dzielić się kosztami. Dzięki temu rodzice nie będą musieli mi tak dużo pieniążków przesyłać. Z czasem poszukam jakiejś pracy dzięki, której będę mogła się sama utrzymywać.