Planuję zakup ekspresu do kawy

Dzisiaj przygotowuję się do zakupu ekspresu. Jestem kawoszem i uwielbiam z rana napić się dobrej kawy z moim żoną. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę. Niedługo jest rocznica naszego ślubu. Stwierdziłem, że ekspres do kawy będzie bardzo dobrym prezentem.

Szukam najlepszego ekspresu do kawy

najpopularniejsze ekspresy do kawyW internecie jest wiele różnych propozycji o najlepszych ekspresach do kawy. Postanowiłem o każdym ekspresie poczytać żeby wybrać najlepszy model, który będzie nam dobrze służył. Najpopularniejsze ekspresy do kawy można znaleźc także w rożnych magazynach branżowych. Moi znajomi prowadzą restauracje i oni używają bardzo dobrych ekspresów. Jednak ekspresy, które kupują są przeznaczone do kawiarni i one są za drogie. Ja niestety nie mam takiego budżetu ale postanowiłem się ich podpytać także o markę, która mogą mi polecić. Okazało się, że nasi znajomi mogą zaproponować mi zniżkę u swojego partnera, od którego kupili swoje ekspresy. Postanowiłem tam zadzwonić i podpytać się o ekspres do domu. Powiedziałem jaki mam budżet i handlowiec ze względu na moją znajomość z właścicielami kawiarni zaproponował mi dodatkowy rabat. Oczywiście zdecydowałem się na te ekspres bo w internecie czytałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Mam nadzieję, że ekspres będzie nam dobrze służył. Żona zupełnie nie spodziewa się takiej niespodzianki. Uwielbiam ją zaskakiwać i jestem pewny, że teraz także mi się to uda. Ekspres do kawy ma zostać dostarczony przez kuriera na mój firmowy adres.

Ekspres planuje jeszcze zapakować. Będę musiał podjechać ze sprzętem do galerii i tam pani, która prowadzi stoisko z różnymi kartkami i można u niej zapakować prezenty w różnych wielkościach. Wiele razy korzystałem z jej usług i jestem bardzo zadowolony. Jestem ciekawy jak moja żona zareaguje na mój pomysł.