Piłkarska koszulka z nazwiskiem

 

Mój dziesięcioletni brat jest wielkim fanem piłki nożnej. Co prawda nie gra nigdzie profesjonalnie w nogę, ale co najmniej raz w tygodniu spotyka się z kolegami na mecz. Sprawia mu to mnóstwo radości, podobnie jak kibicowanie ulubionym drużynom. Za dwa tygodnie będzie obchodził jedenaste urodziny i z tej okazji chciałam podarować mu coś wyjątkowego.

Strój sportowy do piłki nożnej

koszulka sportowa z nazwiskiemMam dziesięć lat młodszego brata, będącego pasjonatem futbolu. Ja również interesuje się sportem, bo miłością do niego zaraził nas nasz tata. Mój brat jest jednak wręcz fanatykiem. Ogląda każdym mecz swoich ulubionych drużyn, zbiera plakaty, naklejki, a nawet, co mnie zaskoczyło, kupuje biografie swoich ulubieńców. Zbliżają się jego dziesiąte urodziny, więc postanowiłam sprawić mu radość jakimś wyjątkowym prezentem. Wpadłam na pomysł, że może nim być koszulka sportowa z nazwiskiem, taka, jaką noszą profesjonalni piłkarze. Koszulka będzie w barwach ulubionego klubu brata. Znalazłam taką wykonaną z wysokiej jakości, oddychającego materiału. Idealnie nadają się ona na granie nawet w ciepłe dni. Okazało się, że nawet nie muszę ruszać się z domu, żeby kupić taką koszulkę z nazwiskiem. W Internecie jest mnóstwo sklepów, w których można takie koszulki zamówić i przywozi nam je kurier bezpośrednio pod drzwi. Plusem jest to, że w razie czego mam czas na zwrot niepasującego ubrania. Do koszulki z nazwiskiem dobrałam także spodenki do kompletu. Brat będzie miał teraz profesjonalny strój.

Uwielbiam kupować prezenty, pod warunkiem, że wiem co sprawi radość drugiej osobie. W przypadku mojego brata nie miałam żadnych wątpliwości. Zamówiłam dla niego sportową koszulkę z nazwiskiem, a do tego spodnie do kompletu. W całości jest to profesjonalny strój do grania w nogę.