Piękny krzemień pasiasty

Któregoś dnia stwierdziłam, że nie ma co siedzieć w domu i bezczynnie wylegiwać się na łóżku przed telewizorem. Postanowiłam, że muszę coś zrobić z moim życiem, otworzyć jakiś własny biznes. Akurat znalazłam ofertę sprzedaży lokalu handlowego o niewielkich rozmiarach w naszej galerii handlowej. Zdecydowałam, że będę sprzedawać biżuterię.

Zestaw biżuterii z krzemienia

krzemień pasiasty biżuteriaNie było to talkie proste jak myślałam, ale w końcu dałam radę i udało mi się otworzyć sklepik. Mamy przeróżną biżuterię, ale krzemień pasiasty biżuteria najlepiej się nam sprzedaje. Mówiąc- nam, mam na myśli mnie i moją koleżankę, która pomaga mi prowadzić sklep, kiedy nie mogę w danym dniu w nim być. Najwięcej w sklepie mamy różnej biżuterii z krzemienia i zwykłego bursztynu. Ludzie nie lubią już sztucznych świecidełek, wolą stawiać na naturalne dodatki. Ja również uważam, że bursztyny są bardzo stylowe, a krzemień ma w sobie coś wyjątkowego. Dlatego sama czasami kupuję coś w moim butiku, jak akurat przyjdzie dostawa, to rzucam się na nowości. Mamy już kilka stałych klientek, które również są zakochane w naszym krzemieniu. Bardzo miło jest widzieć, gdy ktoś do nas przychodzi i ma na sobie biżuterię kupioną u nas. Wtedy czuję się spełniona i wiem, że dobrze zrobiłam otwierając sklep. Moje krzemienie dobrze się nosi. Są dość lekkie i pięknie uzupełniają każdy strój. Wiele osób przywozi sobie je z nad morza, ale do morza daleko. Więc kupując u nas można nie wyjeżdżać nad wodę w poszukiwaniach bursztynów.

Cieszę się, że w końcu ruszyłam się z domu. Moja praca dodaje mi wiatru w żaglach. Uwielbiam sprzedawać i układać biżuterię na półeczkach. Mój krzemień pięknie wygląda nawet z daleka. Wybrałam sobie idealną branżę do sprzedaży i nie zamienię jej na żadną inną.