Pamiątka uatrakcyjni waszą rocznicę

Zbliża się rocznica twojego ślubu i chcesz zaskoczyć drugą połowę? Jest wiele możliwości, by ten dzień stał się równie wyjątkowy, jak moment, kiedy staliście przed ołtarzem. Piękna pamiątka sprawi, że będziecie wracać do tych chwil wielokrotnie.

Rocznica ślubu z pięknym prezentem dla partnera

pamiątka na rocznicę ślubuOczywiście wiele zależy od tego, którą rocznicę wstąpienia w związek małżeński świętujecie. Dla każdego jednak pięknym prezentem będzie na przykład uroczysta kolacja z wyjściem do teatru czy na koncert. Warto pomyśleć także o pamiątce. Tu idealnie zawsze sprawdzi się zdjęcie albo zdjęcia, najlepiej w dedykowanej ramce z wypisanymi życzeniami. A może kolaż zdjęć z waszego dotychczasowego wspólnego życia. Ciekawym pomysłem może się okazać film, w którym pojawiają się wasi bliscy, składający wam życzenia i dzielący się wspomnieniami związanymi z wami. Dla pana, który rozkoszuje się na przykład w whisky, idealnym prezentem może okazać szklanka do tego trunku z wygrawerowanymi życzeniami. Świetna pamiątka na rocznicę ślubu dla pani natomiast to nieśmiertelna i wiecznie modna biżuteria. Na bransoletce czy pierścionku również można wygrawerować specjalną dedykację. A może tablica do powieszenia na ścianie, również z życzeniami. Chcesz być oryginalny? To może zastanów się nad zamówieniem puzzli z waszym ślubnym zdjęciem. Spędzicie piękne chwile, wspólnie układając je w całość. Fotkę można umieścić także w niewielkim breloku. Może mieć kształt serca, podzielonego na dwie części. Każdy dostanie swoją połówkę na pamiątkę.

Rocznica ślubu to ważna data. Warto więc ją pielęgnować i zadbać o piękną pamiątkę dla żony lub męża. Będziecie mogli nie tylko wspólnie wracać do dnia ślubu, ale także do kolejnych rocznic. Warto być szczęśliwym tak, jak tego wyjątkowego dnia po powiedzeniu sakramentalnego „tak”.