drzwi dre śląsk

Otwieram hurtownię drzwi na śląsku

Kiedyś jak byłem z chłopakami w robocie u jednego klienta to miało to ogromny wpływ na moją przyszłość zawodową. Robiliśmy u niego remont i dowiedziałem się od niego wielu istotnych rzeczy. To on nakłonił mnie do założenia własnej hurtowni.

Hurtownia na śląsku okazała się świetną inwestycją

drzwi dre śląskFacet, u którego robiliśmy remont sprowadzał drzwi najlepszej jakości. Podpowiedział mi, że mogę założyć własną hurtownię i na pewno zarobię na tym interesie nie mało. Byłem w sumie zainteresowany tematem i zapytałem o warunki. Chciałem zarabiać na własną rękę i skoro nadarzyła się taka okazja to dlaczego by jej nie wykorzystać? Z chłopakami na ten temat nie rozmawiałem. Chciałem mieć pewność, że interes będzie mój i podjąłem odważne jak na siebie kroki. Zawsze bałem się własnej firmy i odpowiedzialności z nią związanej. Teraz jednak doszedłem do wniosku, że raz się żyje i albo coś z tym zrobię albo przestanę się nad tym w końcu zastanawiać. Zainwestowałem wszystkie pieniądze w hurtownię drzwi. U nas na śląsku będzie to kolejna hurtownia, jednak mam sprowadzać doskonałe drzwi Porta i wiem, że jetem na wygranej pozycji. Zaciągnąłem kilka kredytów na rozkręcenie biznesu, bo wkład finansowy był niezbędny. Jak już wszystko było gotowe to odezwałem się do gościa, by zakupić te drzwi do swojej hurtowni. Wszystko szło gładko i jak po maśle. Moją hurtownię odwiedzali ludzie z całego województwa i to się okazała na prawdę świetna inwestycja. Dobrze, że podjąłem taką decyzję, bo pewnie do końca życia robiłbym remonty.

Na dzień dzisiejszy jestem właścicielem kilku hurtowni w całym kraju. Sprowadzam drzwi od najlepszych producentów i mam przy tym bardzo przyzwoite ceny. Stały klient to nawet może liczyć na jakieś rabaty i przywileje. Jest dobrze.

Informacje pochodzą z http://www.qmam.net