Oryginalne soki Noni

 

Od pokoleń nasze babcie na przeziębienie dawały nam sok z malin, miód, czosnek i cytrynę, Zawierają one cenne witaminy i potrafią walczyć z wirusami, które powodują stany zapalne i przeróżne choroby. Na rynku znajdziemy jeszcze więcej takich produktów.

Kto powinien pić soki z Noni?

sok noni tahitianNaturalne produkty najlepiej działają na nasz organizm, gdyż są skuteczne i nie powodują skutków ubocznych. Im mniej przetworzona będzie ich forma, tym lepiej bo będą bogate we wszystkie cenne składniki odżywcze. Najlepszym produktem na przeziębienie i różne dolegliwości chorobowe jest sok Noni Tahitian. Jest to w stu procentach naturalny produkt pozyskiwany z ekologicznych terenów z dojrzałych owoców krzewu Morwy Indyjskiej. Jest to wiecznie zielona roślina, która rośnie w tropikalnych rejonach Ameryki Południowej, Afryki i Indii. Od niedawna sok z Noni jest sprowadzany do naszego kraju i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jego bogaty skład i silne działanie antynowotworowe, antybakteryjne i antywirusowe, powoduje, że jest on uważany za jeden z naturalnych antybiotyków, obok cebuli, czosnku i miodu. Warto go spożywać przez cały rok, gdyż dodaje nam witalnych sił, poprawia ogólny stan zdrowia i chroni przed wieloma chorobami. Jeżeli zdecydujemy się na jego zakup, to warto go szukać w sprawdzonych źródłach, czyli w certyfikowanych sklepach ze zdrową żywnością, gdyż tylko tam, lub w internecie, znajdziemy oryginalne soki Tahitian. Ponieważ jest on w stu procentach naturalny, to po otwarciu trzeba go szybko zużyć.

Nie zawiera on żadnych barwników, konserwantów i sztucznych dodatków. Sok Noni jest świeżo wyciskany z owoców Morwy Indyjskiej i w maksymalnie szybkim czasie jest dostarczany na krajów Unii Europejskiej. Cena za jeden litr, to około siedemdziesiąt złotych.