Oryginalne naklejki na ścianę

Urządzanie pokoju dziecka jest na pewno przyjemnym zadaniem dla rodziców, szczególnie jeżeli oczekują swojego pierwszego potomka. Na pewno muszą się w nim znaleźć najważniejsze meble, ale także musi być miejsce na dekoracje.

Jaka jest trwałość naklejek na ścianę?

naklejki na ścianę do pokoju dziecięcegoPrzeważnie, wchodząc do pokoju dziecięcego, można od razu poznać czy mieszka w nim chłopiec, czy dziewczynka. Głównie świadczą o tym zastosowane dekoracje i dominujące kolory. Pokoje dziewczynek są przeważnie utrzymane w tonacji różu, natomiast u chłopców króluje kolor niebieski.W pokojach maluchów często można znaleźć kosze z zabawkami, regały z bajeczkami, domki dla lalek czy półki ścienne, na których są poukładane ulubione bajki. Zastosowanie dekoracji w królestwie malucha, doda mu wyrazistości i odda charakter malucha. Świetnym pomysłem są naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego, które mogą przedstawiać dowolne przedmioty, istoty czy symbole. Bardzo popularne są naklejki w kształcie gwiazdek, księżyców, serduszek czy postaci z bajek. Jest to doskonałe rozwiązanie na oryginalną dekorację pokoju dziecięcego. Naklejki są wykonane na specjalnej samoprzylepne i matowej folii, która idealnie przywiera do równych powierzchni takich jak ściana, szyba czy deska. Dzięki temu, można nimi udekorować wolną powierzchnię ściany obok łóżeczka malucha, przód lub bok szafy, tworząc na nich ciekawe figury albo lustro czy szybę w oknie. Bardzo łatwo się je aplikuje na wybraną powierzchnię, zatem każdy sobie poradzi z wykonanie dekoracji.

Naklejki na ścianę można kupić gotowe w sklepach papierniczych lub można zlecić ich wykonanie. W taki sposób możemy przykleić na ścianę dosłownie wszystko, czego zapragnie nasz maluch. Jest to dość nowy sposób na ozdabianie pokoju dziecka, ale jest tani i efektowny.