ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia metalowe i praca semestralna

Uwielbiam swoją prace na wydziale architektury krajobrazu na naszym uniwersytecie. Lubię swoją grupę z którą prowadzę ćwiczenia. Trzeba przyznać, że Warszawa przyciąga bardzo zdolnych ludzi.

Ogrodzenia metalowe w wypracowaniu

ogrodzenia metaloweZadałem im do wykonania pracę semestralną w której miała być wizualizacja oraz opis ogrodzenia na wybranych przykładach. Studenci z Warszawy podeszli to tematu bardzo profesjonalnie. Wyróżniłem cztery prace, nie tylko za część merytoryczną, ale przede wszystkim za ogromny wkład czasu i wysiłku w przygotowanie tej pracy. Pierwsza oczywiście jest praca na ogrodzenia panelowe, tutaj nie było zaskoczenia, bo Żaneta zawsze była bardzo dokładna i szła twardą ścieżką. Rysunki, mała makieta jaką wykonała pokazała, że ogrodzenia panelowe to nie zawsze jest pójście po najlżejszej linii oporu. Kolejną wyróżnioną pracą jest praca Fryderyka, który miał solidne ogrodzenia metalowe i tutaj wkład pracy zaimponował mi niezmiernie. Sami zobaczcie, bo właśnie opublikowałem zdjęcia, jak te ogrodzenia metalowe zostały wykonane. Makieta z miedzi i aluminium, pokazała tylko kunszt i artystyczne zacięcie studenta. Sam chciałbym mieć takie ogrodzenia metalowe przed domem. Trzecią pracą jest praca Kryspina, który pokazał różnorodność jakie maja ogrodzenia palisadowe opisując szczegółowo każdy z wariantów. Zdjęcia jakie wykonał z natury, musiały zająć mu wiele czasu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca gdzie te ogrodzenia palisadowe są, a były w całym kraju. Ostatnią historią, którą chciałbym postawić na podium z Kryspinem, była praca Andżeliki, która opisała ogrodzenia żaluzjowe.

Tu praca wykonana jest szalenie pieczołowicie. Nagrała film na którym opisywała ogrodzenia żaluzjowe z miejsc w których była w czasie minionych wakacji. Bardzo uwielbiam tych młodych ludzi!