Odzieżowa naszywka z ekoskóry

Różnorodne naszywki, hafty i nadruki sprawiają, że nasze ubrania wyglądają ciekawiej i ładniej, a czasem też są bardziej praktyczne np. jeśli posiadamy na dzieży roboczej imienny haft. Tego typu ozdoby mogą składać się z napisu, logo czy po prostu jakiegoś, wybranego przez nas wzoru. Obecnie szczególną popularnością cieszą się naszywki zrobione z ekoskóry.

Zalety naszywek produkowanych ze sztucznej skóry

naszywki z ekoskórySkaj cechuje się wyglądem bardzo zbliżonym do prawdziwej skóry, a wysokiej jakości produkty cechuje podobna trwałość co oryginał. Można ją kupić w różnych naturalnych odcieniach brązu, jednakże producenci udostępniają ją też np. czarną, czerwoną czy w odcieniach pastelowych. Ekoskóra stanowi ciekawy materiał na naszywki odzieżowe: doskonale nadaje się do prania i nie zmienia po nim swojego wyglądu. Nie strzępi się jak naszywki materiałowe, które trzeba odpowiednio zabezpieczyć przy szyciu, aby się nie pruły. Można na niej stworzyć dowolny wzór, na przykład poprzez wytłaczanie lub korzystając z lasera. W tym drugim przypadku wzór będzie ciemniejszy, z kolei wzór wytłaczany można zawsze pomalować na dowolny kolor. Naszywki z ekoskóry stosowane są zarówno w produkcji masowej jak i przez osoby, które tworzą rzeczy handmade. Niewielka, elegancka metka z napisem „handmade” albo z logo pracowni będzie stanowiła zgrabne uzupełnienie dla wytworu naszych rąk. Jest to rozwiązanie lepsze niż np. metalowe blaszki czy drewniane guziki, które źle zniosą ewentualne pranie.

Naszywki ze sztucznej skóry są ciekawym produktem, dającym duże możliwości na ozdobienie odzieży. Mogą mieć zróżnicowane rozmiary i wzory. Zamawiać je można zarówno w dużych ilościach jak też w małych, na przykład po kilkadziesiąt sztuk. Koszt jednej naszywki zależy jest od wielkości zamówienia, ale z reguły wynosi do kilkudziesięciu groszy.