Odzież damska idealna dla każdej kobiety

Każda kobieta chce wyglądać pięknie w nowych ubraniach. Często ślepo podążamy za modą i kupujemy rzeczy na topie, ale kompletnie niedopasowane na naszego wyglądu, w których ostatecznie źle się czujemy. Co robić aby uniknąć taki sytuacji?

Wybierz odzież damską odpowiednią dla ciebie

polecany producent damskiej odzieżyPo to by odwrócić uwagę od pełniejszego dołu czyli szerokich bioder i większych pośladków należy uwydatniać górną część ciała. Tutaj można zakładać głęboki dekolt lub ozdabiać szyję dużą biżuterią. Panie z większym brzuszkiem powinny natomiast dobierać garderobę tak, aby figura została wyszczuplona. Tutaj polecany producent damskiej odzieży oferuje sukienki z podwyższoną talią, która zarysowuje optycznie sylwetkę. Dla pań z szerszymi ramionami odradza się noszenie ubrań z krótkim rękawem. Zamiast tego świetnie sprawują się szersze i dłuższe rękawy. Kobiety z małym biustem wyglądają lepiej kiedy unikają głębokich dekoltów, a w zamian za to pokazują piękne odkryte plecy. Odwrotnie do nich panie z większym biustem powinny skupiać uwagę dekoltami w kształcie litery V, które jednocześnie nie są wulgarne i wysmuklają sylwetkę. Puszyste panie powinny wybierać raczej odzież ze zwiewnych tkanin nie opinających za bardzo sylwetki, ale nie będących jednocześnie zbyt szerokimi, aby nie dodawać sobie dodatkowych kilogramów. Luźne sukienki typu over-size bardzo ładnie wyglądają na kobietach o pełniejszych kształtach. Mylne jest przeświadczenie, że większe panie wyglądają szczuplej ubrane w bardzo obcisłe lub wręcz przyciasne ubrania, podkreślające ich fałdki.

Stosując się do tych kilku zaleceń, każda z nas może wyglądać seksownie i kobieco. Należy ukrywać swoje niedoskonałości a uwydatnić atuty, aby na ulicy czuć się swobodnie i elegancko. Nie jest prawdą, że tylko na szczupłych kobietach ubrania leżą dobrze.