Nowa metoda usuwania opadającej powieki

 

Dzięki nowoczesne medycynie estetycznej, może poprawić naszą urodę i wygląd bez konieczności operacji plastycznych. To ogromny postęp, obecnie zabiegi są znacznie mniej inwazyjne i po prostu bezpieczniejsze. Dziś na tapecie usuwanie opadających powiek.

Usuwanie opadającej powieki- nowa metoda

trwałe usunięcie opadających powiek bez skalpela w SzczecinieIstnieje bardzo nowoczesna metoda na trwałe usunięcie opadających powiek bez skalpela w Szczecinie, zabieg ten odbywa się w gabinecie kosmetycznym. W zależności od stanu naszej skóry, wieku oraz oczekiwań można wykonać jeden zabieg lub kilka. Jest to zabieg bezpieczny dla naszego zdrowia, dlatego wykonywanie go nawet kilkakrotnie nie jest żadnym problemem. Urządzenie, które służy do wykonywania tego zabiegu posiada specjalną końcówkę, który gdy tylko będzie miała kontakt z naszą skórą rozpocznie proces regeneracji i ściągnięcia naskórka. Skóra obkurcza się, zmniejsza się jej ilość na powiece, dzięki czemu uzyskujemy efekt „otwartego oka”. Jest to doskonały zabieg dla wszystkich osób, które czują się niekomfortowo w związku z opadającymi powiekami, oraz dla tych, którzy boją się operacji. Proces gojenia przebiega bardzo pomyślnie i stosunkowo szybko, można pozbyć się nadmiaru skóry w prosty i szybki sposób. Dzięki tego typu zabiegowi z całą pewnością kobiety poczują się lepiej po jego wykonaniu, zwiększy się ich pewność siebie i będą wyglądać młodziej i promienniej. Wyjątkowe urządzenie do usuwania opadających powiek, przynosi natychmiastowe efekty już w trakcie wykonywania zabiegu.

Obecnie większość z nas zdecydowanie woli zastosować bezpieczny i małoinwazyjny zabieg, niż położyć się na stole operacyjnym i przez wiele tygodni przechodzić skomplikowany i ciężki proces rekonwalescencji. Dlatego nowa metoda, która dziś Wam przedstawiłam jest doskonałą alternatywą, dla zabiegów chirurgicznych.