Niezwykłe wiszące wieszaki

 

Uwielbiam obdarowywać unikalne prezenty moim znajomym i artyście. Wiele z nich robię sam, gdyż obdarzono mnie talentem manualnym, dzięki czemu mam taką możliwość. Tworzenie przedmiotów sprawia, że sam doceniam piękno tego, co wytwarzają inni. Ostatnio bliżej przejrzałem się dość starej sztuce, a mianowicie metaloplastyce, dzięki której podarowałem niebanalny upominek mojej siostrze.

Wieszak kuty wiszący z motywem zwierzęcym

wieszaki kute wisząceMoja siostra jest z wykształcenia weterynarzem i uwielbia, jak obdarowuje ją prezentami prostymi, wykonanymi z podstawowych materiałów i najlepiej blisko związanymi z ekologią. Na jej zbliżające się urodziny postanowiłem więc zamówić unikalny przedmiot do jej przedpokoju. W związku z jej niedawną przeprowadzką uznałem, że wieszaki kute wiszące doskonale wypełnią jej przestrzeń w tym pomieszczeniu i nadadzą mu stylu. Wybrałem wieszak na klucze. Producenci oferują wiele ciekawych modeli wykonanych właśnie metodą metaloplastyki. Doskonale nadawał się on do jej rustykalnego wnętrza i szarych ceglanych ścian. Wieszaki kute wykonywane są przez prawdziwych artystów, którzy przywiązują uwagę do najmniejszego szczegółu i dbają o ich jakość. Sprawia to, że każdy wieszak kuty na klucze jest przedmiotem o dwojakim znaczeniu. Z jednej strony ma praktyczne zastosowanie, bo porządkuje klucze w każdym domu. Po drugie pełni rolę dekoracyjną, co również jest ważne w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jak w moim przypadku, swoim wzornictwem nawiązuje do duszy obdarowanej osoby oraz jej zainteresowań.

Możliwości, jakie niesie ze sobą metaloplastyka są nieograniczone i przekonałem się o tym, kiedy poszukiwałem idealnego prezentu dla mojej siostry. Mamy szansę na wybranie wzoru, wielkości projektu, a nawet koloru. To sprawia, że wieszaki kute wiszące są idealne na podarunek na każdą okazję i dla każdego, kto ceni solidne i niebanalne dodatki.