Niekończąca się rozrywka za sprawą dronów!

Dzieciaki uwielbiają nowoczesne zabawki i najlepiej byłoby, gdybyśmy my, rodzice, codziennie kupowali po jednej takiej zabawce. Mój syn szczególnie uwielbia nowoczesne samochodziki i latające helikoptery.

Wspaniała zabawa dronem!

dron syma x5uwZawsze, kiedy przechodzimy obok sklepu z zabawkami mój syn prosi mnie, bym kupiła mu kolejny latający helikopter. Nie chcę tego robić, ponieważ młody podczas zabawy niejednokrotnie porysował mi ściany, czy pozaciągał firanki. Obiecałam mu, że na święta dostanie coś o wiele lepszego, więc z nadzieją synek zaczął wyczekiwać świąt i przestał prosić mnie co druki dzień o nowy helikopter. Nie miałam pojęcia jednak, co mogłabym mu kupić, aby zarówno syn był usatysfakcjonowany, jak i mieszkanie nie doznało kolejnych strat. Na szczęście mój mąż jest bardzo pomysłowym człowiekiem i wpadł na to, aby zakupić młodemu drona. Nie miał być to jednak ogromny dron przeznaczony głownie do zabawy na dworze, lecz taki, który może poruszać się swobodnie także po pomieszczeniach. Któregoś razu mąż pokazał mi tego drona. Był to dron syma x5uw i prezentował się na fotografiach całkiem przyzwoicie. Jego specyfikacja techniczna była bardzo dobra, jak na taką cenę, jednak to, co ucieszyło mnie w dronie najbardziej, to ochraniacze na śmigła, które chronią zarówno samego drona, jak i wnętrza pomieszczeń. Kiedy zgodziłam się na jego zakup w formie prezentu dla syna, mój mąż był nad wyraz podekscytowany. Podkreślałam wielokrotnie, że jest to zabawka przede wszystkim dla naszej pociechy, jednak on tylko tajemniczo potakiwał głową.

Skończyło się na tym, że musiałam zakupić dwa drony, bowiem pierwszy ucieszył zarówno syna, jak i męża. Oboje wspólnie bawili się dronem, jednak syn chyba nie był zbytnio usatysfakcjonowany faktem, że tatuś zabiera mu zabawkę. Teraz oboje mają swoje drony i bawią się nimi, jak małe dzieci robiąc zawody, czy różne akrobacje w domu, jak i na zewnątrz.